Dodaj do ulubionych

Pensjonat Best w Karwii.

IP: *.adsl.inetia.pl 11.02.08, 20:49
Pensjonat Best w Karwii. Jak ktos tam byl to prosze o opinie.Z gory
dziekuje. Grazyna
Obserwuj wątek
    • Gość: Daria Re: Pensjonat Best w Karwii. IP: *.bb.sky.com 02.03.08, 17:23
      Pani Grazyno!
      Karwia to wspaniale miejsce na wypoczynek rodzinny. Nie kojarze Pensjonatu Best,
      ale moge polecic Pensjonat Agawa na ul.Jesiennej 1. W zeszlym roku znalezlismy
      pozytywna opinie na forum. Przekonalismy sie sami ze niespodziewalismy sie tak
      wspanialych wakacji.
      Zaskoczyla nas mila atmosfera i pomoc gospodarzy. Mielismy problemy finansowe
      ktore wynikly w czasie wakacji ze wzgledu na dziecko ktore ma powazne problemy
      zdrowotne.Lekarze zaleca malemu jak najduzszy pobyt nad morzem. Wlasciciele
      wspierali nas w czasie trudnych chwil.Panstwo JiT to wyjatkowi ludzie ktorzy
      maja wielkie serce ktore zakrywa wielki pensjonat.
      • Gość: monika Re: Pensjonat Best w Karwii. IP: *.adsl.inetia.pl 06.03.08, 20:46
        Witam. Byłam w Beście 2 lata temu. Wszystko było ok tylko wkurzał
        mnie prysznic w łazience tzn brak kabiny tylko zasłonka z ceraty.
        Przy małych dzieciach cała łazienka była zachlapana.Gospodarze mili
        i do morza blisko. Pozdrawiam
      • mama007 Daria 07.03.08, 07:58
        mozesz napisac ile placiliscie w karwi w tej Agawie?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka