Gość: grazyna66 IP: *.adsl.inetia.pl 11.02.08, 20:49 Pensjonat Best w Karwii. Jak ktos tam byl to prosze o opinie.Z gory dziekuje. Grazyna Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Daria Re: Pensjonat Best w Karwii. IP: *.bb.sky.com 02.03.08, 17:23 Pani Grazyno! Karwia to wspaniale miejsce na wypoczynek rodzinny. Nie kojarze Pensjonatu Best, ale moge polecic Pensjonat Agawa na ul.Jesiennej 1. W zeszlym roku znalezlismy pozytywna opinie na forum. Przekonalismy sie sami ze niespodziewalismy sie tak wspanialych wakacji. Zaskoczyla nas mila atmosfera i pomoc gospodarzy. Mielismy problemy finansowe ktore wynikly w czasie wakacji ze wzgledu na dziecko ktore ma powazne problemy zdrowotne.Lekarze zaleca malemu jak najduzszy pobyt nad morzem. Wlasciciele wspierali nas w czasie trudnych chwil.Panstwo JiT to wyjatkowi ludzie ktorzy maja wielkie serce ktore zakrywa wielki pensjonat. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: monika Re: Pensjonat Best w Karwii. IP: *.adsl.inetia.pl 06.03.08, 20:46 Witam. Byłam w Beście 2 lata temu. Wszystko było ok tylko wkurzał mnie prysznic w łazience tzn brak kabiny tylko zasłonka z ceraty. Przy małych dzieciach cała łazienka była zachlapana.Gospodarze mili i do morza blisko. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
mama007 Daria 07.03.08, 07:58 mozesz napisac ile placiliscie w karwi w tej Agawie? Odpowiedz Link Zgłoś