maeren-all_rights_reserved
09.07.08, 20:48
polecam wszystkim:D niesamowite uczucie gdy błędnik szaleje:P jedyny minus to konieczność liczenia się ze staniem w ogromnie długiej kolejce <nam zajęło to ponad 4 godziny>->polecam system zmianowy-po 30minut, wówczas można jakoś wytrzymać i jeszcze zwiedzić bunkier itd:)