Dodaj do ulubionych

Jade do MATEMBLEWA

19.12.04, 09:36
Dzis na godz 12.00 jade na msze do Matemblewa bede sie o NAS modlic i
oczywiscie zabieram ze soba liste:

Oto lista osób (nicków), które pisują na forum Gazety Wyborczej proszą o
wysłuchanie:

1. gagat100
2. szymna
3. magdulka26
4. kingakw
5. golo25
6. Takandrynka
7. nelkeas
8. misia100
9. kattrin1
10. amelka1974
11. balbek1
12. kasiuula
13. mariusz i ania
14. kasia i piotr
15. agnes79
16. paula08
17. Magda i Norbert omn3
18. mamka22
19. monikabomba
20. 1979ju
21. zuzia36> 22. wiki4
23. kasia i daniel
24. beciaf
25. w_aga i grzeiek
26 aga i maciek
27. bzubza
28. magnolia1001 (gosia)
29. Jusi
30. marmich22
31. balbina11
32. ania.s3
33. moni27
34. sylwunia1982
35. ania i michał
36. beatak11
37. trufelka7
38. agwoj
39. i inne

Mamy problem z płodnością i gorliwie prosimy o wysłuchanie naszych modlitw.
Niektore niewiedzac o tym sa juz w ciazy i prosza rowniez o wysłuchanie.
Wołamy do Ciebie i błagamy o Twoja pomoc.:

Cudowna Matemblewska Pani!
Tyś największą po Bogu naszą pociechą.
Zbliżamy się do Ciebie z całą naszą ufnością,
jak dzieci do Matki przychodzimy do Ciebie,
korzymy się przed Tobą, błagając o pomoc Maryjo!
Tyle cudów zdziałałaś na tym miejscu
przez siebie wybranym,
tylu nieszczęśliwych wysłuchałaś i uleczyłaś ich
z chorób duszy i ciała,
tylu rodzinom dałaś upragnione dziecko.
Matko Matemblewska!
Bądź siłą dla matek oczekujących potomstwa,
by nie lękały się trudów macierzyństwa.
Bardzo gorąco pragniemy dziecka jako daru Bożego.
Błagamy Cię Matko Matemblewska, błagaj w naszym imieniu Boga
miłosiernego i wszechmogącego, aby nam pobłogosławił,
dając dzieci, które będziemy wychowywać jako Jego dzieci i dar niebios
Weź w opiekę nasze rodziny i prowadź je do swego Syna,
który z Ojcem i Duchem Świętym żyje i króluje
na wieki wieków.
Amen.


Obserwuj wątek
    • gagat100 Re: Jade do MATEMBLEWA 19.12.04, 10:23
      Moj mąż jeszcze spi wiec przez sen odpowiedzial na moje pytanie "kiedy
      jedziemy" ze pozniej wiec pewnie miedzy 16-18 bo sa rekolekcje ;o)


      Ps.A u nas pada snieg...
      Zima, zima, zima, pada, pada śnieg,
      Jadę, jadę w świat sankami,
      Sanki dzwonią dzwoneczkami:
      Dzyń, dzyń, dzyń,
    • gagat100 ostateczna wersja!!!!!!!!! 19.12.04, 11:15
      Oto lista osób (nicków), które pisują na forum Gazety Wyborczej proszą o
      wysłuchanie:

      1. gagat100
      2. szymna
      3. magdulka26
      4. kingakw
      5. golo25
      6. Takandrynka
      7. nelkeas
      8. misia100
      9. kattrin1
      10. amelka1974
      11. balbek1
      12. kasiuula
      13. mariusz i ania
      14. kasia i piotr
      15. agnes79
      16. paula08
      17. Magda i Norbert omn3
      18. mamka22
      19. monikabomba
      20. 1979ju
      21. zuzia36> 22. wiki4
      23. kasia i daniel
      24. beciaf
      25. w_aga i grzeiek
      26 aga i maciek
      27. bzubza
      28. magnolia1001 (gosia)
      29. Jusi
      30. marmich22
      31. balbina11
      32. ania.s3
      33. moni27
      34. sylwunia1982
      35. ania i michał
      36. beatak11
      37. trufelka7
      38. agwoj
      39. i inne

      Matko Najświętsza ,miej nas wszystkie w opiecie zarówno tes starające jak i w
      stanie błogosławionym.Czuwaj nad nami w kazdy dzień i chroń nas od złego jak
      Matka chroni swoje dzieci.
      Wołamy do Ciebie i błagamy o Twoja pomoc.:

      Cudowna Matemblewska Pani!
      Tyś największą po Bogu naszą pociechą.
      Zbliżamy się do Ciebie z całą naszą ufnością,
      jak dzieci do Matki przychodzimy do Ciebie,
      korzymy się przed Tobą, błagając o pomoc Maryjo!
      Tyle cudów zdziałałaś na tym miejscu
      przez siebie wybranym,
      tylu nieszczęśliwych wysłuchałaś i uleczyłaś ich
      z chorób duszy i ciała,
      tylu rodzinom dałaś upragnione dziecko.
      Matko Matemblewska!
      Bądź siłą dla matek oczekujących potomstwa,
      by nie lękały się trudów macierzyństwa.
      Bardzo gorąco pragniemy dziecka jako daru Bożego.
      Błagamy Cię Matko Matemblewska, błagaj w naszym imieniu Boga
      miłosiernego i wszechmogącego, aby nam pobłogosławił,
      dając dzieci, które będziemy wychowywać jako Jego dzieci i dar niebios
      Weź w opiekę nasze rodziny i prowadź je do swego Syna,
      który z Ojcem i Duchem Świętym żyje i króluje
      na wieki wieków.
      Amen.
    • nitka111 Re: Jade do MATEMBLEWA 19.12.04, 21:15
      Szkoda, ąe mnie nie wymieniłaś ale może zmieściłam się w opisie " i inni" ?
      Pozdrawiam
    • pszczolka2 Re: Jade do MATEMBLEWA 19.12.04, 21:26
      Prosiłam o modlitwe na "niepłodności" i wiem, że byłam jako 4 może 5smile Tu
      niestety nie widziałam postu, być może byłam w szpitalu, być może nie
      zauważyłam, ale jestem tu stałym bywalcem i logicznym jest, że i Moja osoba
      prosiłaby o tą modlitwe również tutaj!!!

      Dlatego przykro Mi, że nie zostałam wpisanasad ale mam nadzieje, że w
      tych "INNYCH" zawitałam.

      Pozdrawiam,
      Ola

      30 cykl starań - zmęczenie mineło, laparo dodało Mi jeszcze więcej sił do
      walkismile
    • samanta25 Re: Jade do MATEMBLEWA 19.12.04, 21:49
      Gagat to bardzo miłe, że myślisz o innych smile))

      Chociaż mnie też nie ma na liście to nie mam żalu smile)

      ********
      czekam na cud 35 cykl
      www2.fertilityfriend.com/home/samanta
    • gosia.testy Re: Jade do MATEMBLEWA 19.12.04, 22:44
      No ja też sie na liste nie załapałam wink. Ale dobrze, że chociaż wśród tych
      innych mogę mieć nadzieję. A do Matemblewa moge przecież sama sie wybrać, bo z
      Gdyni nie mam daleko i osobiście poprosić. Juz raz mi Matka Boska z Matemblewa
      pomogła, wiec może i drugi raz..........
      • beciaf Re: Jade do MATEMBLEWA 19.12.04, 23:22
        dzięki Gagat
    • mala.mi2 Re: Jade do MATEMBLEWA 20.12.04, 08:04
      Mnie tez nie ma na liście .....wiem jestem tu dopiero od jakiegos czasu ale
      dośc często goszczę na tej stronie...szkoda że i o mnie zapomniano....
    • gagat100 do jasnej anielki QURKA WODNA !!!!!!!!!!! 20.12.04, 10:00
      PRZECZYTAJCIE !!!!!!!!!!!!!
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=19585&w=18730407
      i nie piszcie ze to moja wina !!!!!!!!
    • agwoj Re: Jade do MATEMBLEWA 20.12.04, 15:07
      Bardzo Ci dziekuję A.
    • agnes59 Re: Jade do MATEMBLEWA 20.12.04, 22:03
      Gagat jesteś wielka.
      Dzięki,że myślisz o nas.Dziękuję za modlitwę.
      Nie potrafię modlić się jak przystało na katolika,ale w moich rozmowach z
      Bogiem nie omieszkam prosić o cud poczęcia dla Ciebie i wszystkich pragnących
      kobiet.
      Pozdrawiam.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka