Proszę powiedźcie mi cos na temat Castagnusa, chodzi mi o to jak sie po nim
czujecie, czy macie jakies objawy dziwnej tresci, czy coś sie zmieniło odkąd
go bierzecie?? Jak reaguje Wasz organizm na ten lek???
Dziękuje z góry za odpowiedzi
Pozdrawiam Kasia