Dodaj do ulubionych

kto ma instrukcje do testów OWU od p.Ewy?

22.04.05, 16:21
pomocy!! kto ma instrukcje do tych testów, bo testy dostałam a jej nie.chyba
czegość przy zamówieniu nie zaznaczyłam.a że to mój"pierwszy raz" to nie iwem
co dalej.pomoże ktoś?
Obserwuj wątek
    • lapis-lazuli Sprawdz poczte na gazecie ! n/txt 22.04.05, 17:08
      • marooda Re: Sprawdz poczte na gazecie ! n/txt 29.04.05, 13:44
        ja też bardzo prosze o podesłanie jak ktoś ma pod ręką!!!
        testy dostałam 2 dni temu a opisu nie.... Ewa chyba chora...
        • magda9948 Re: Sprawdz poczte na gazecie ! n/txt 29.04.05, 13:46
          Podaj adres mail, to ci wyślę.

          POzdrawiam magda
          • marooda Re: Sprawdz poczte na gazecie ! n/txt 29.04.05, 13:48
            marooda@gazeta.pl
            z góry dziękuję smile))
            • magda9948 Re: Sprawdz poczte na gazecie ! n/txt 29.04.05, 13:50
              Już wysłałam...odbierz poczte.

          • dudi76 Re: Sprawdz poczte na gazecie ! n/txt 12.06.05, 18:41
            Witam
            Kupiłam od ewy testy owulacyjne.
            Przeczytałam ze masz instrukcje do nich jak je stosować, czy możesz mi przesłąć
            na adres gazetowy lub lepiej anetad@op.pl. Bo od Ewy jeszcze nie dostałam, a
            już musze zacząć testowac. Proszę , Aneta Dudek
    • m_wait Re: kto ma instrukcje do testów OWU od p.Ewy? 15.05.05, 20:24
      A czy możecie je wysłać także mnie?
      • bannydt Re: kto ma instrukcje do testów OWU od p.Ewy? 15.05.05, 22:04
        m_wait@gazeta.pl ?jeśli taki masz adrs to sprawdź poczte
        • dagi29 Re: kto ma instrukcje do testów OWU od p.Ewy? 19.05.05, 14:55
          wszystko macie przeciez na jej stronie allegro.
          • bannydt Re: kto ma instrukcje do testów OWU od p.Ewy? 19.05.05, 19:35
            nie iwem czy wszystko, instrukcji jako takiej w całości tam nie ma
    • asiulka1976 bannydt 19.06.05, 11:07
      poslalam Tobie na priv gazetowy
      • mina29 Re: bannydt 19.06.05, 18:02
        prosze o instrukcję do testów OWU od Ewy. przysłała mi ją . ale Outlook mi
        zablokował jako niebezpieczny załącznik.. sad teraz musze odbierać bezpośrednio
        z serwera....
        • asiulka1976 mina29 19.06.05, 21:54
          wyslalam
      • ad72 Re: bannydt 21.06.05, 19:42
        Mam prośbę czy możesz wysłać także mi instrukcje do tych testów bo tez nie moge
        otworzyć na adres ad72@poczta.fm z góry serdeczne dzięki. Ania


        • asiulka1976 ad72 21.06.05, 20:52
          poszly
    • m.woyciechowski Re: kto ma instrukcje do testów OWU od p.Ewy? 24.06.05, 07:16
      Równiez wielka prosba przeslanie instrukcji na adres m.woyciechowski@gazeta.pl
      Wielkie dzieki !!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka