Kasiu mysle, ze sie nie obrazisz jak zaloze ten watek. Ty nie zakladasz a to
naprawde dobry pomysl, wiec jak juz tu jestem i mam czas, to czemu nie
zalozyc go!
Starajace sie:
--------------
Roleczka - 36 dc - czekamy na test ciązowy powtórkę

Goko - 35 dc - ?? Hallo jak tam tempka???
Danik - 20 dc - juz po owulacji - test ok 30.05
Madzia - 22 dc - czekamy na owulacje
Ewunia - 18 dc - juz po owu, kiedy testowanko???
Natalka - 14 dc - ???
Diamencik - 13 dc - ???
Kattrin - 11 dc - czekamy na owulacje
Dziewczynki dopisujcie sie lub zmieniajcie, jezeli cos nowego sie pojawi!!!
Zafasolkowane:
--------------
Jolanta8
Portka1
Izutek
Dziewczynki nas nie odwiedzaja, ale to przeciez one zalozyly ten watek, wiec
powinny tu byc!!!
I jak Wam sie podoba nowy post???