mia80 17.06.05, 09:29 Przyszła dzisiaj do mnie @. To niesprawiedliwe, że kobiety które nie chcą zachodzą bez żadnych starań, a te które chcą bardzo, nie mogą. Tak mi źle (( Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sabi35 Re: dlaczego??? 17.06.05, 09:35 Te, które nie chcą nawet jak zajdą po roku uważają, że to zbyt szybko, natomiast te które chcą są nieszczęśliwe już po 3 miesiącach. To tylko kwestia przypadku. Dla nich zajście w ciążę jesz często takim samym nieszczęściem jak dla innych niemożność zajścia, nawet jeżeli wydaje nam się to niesprawiedliwe. Odpowiedz Link
pszczolaasia Re: dlaczego??? 17.06.05, 09:54 och Mia... się nie łam..może to i tak jest jak Sai pisze, a może nie.. uszy do góry , kiedyś uda się też nam wszystkim )) nawet mi!!! Odpowiedz Link
asiulka1976 Re: dlaczego??? 17.06.05, 10:01 a moze my jestesmy jednak wyjatkowe moze czekamy w kolejce na zdolne i sprytne dzieci ??? moze tych jest mniej na swiecie i trzeba troszke na nie poczekac !!! Tak sie nieraz zastanawiam czy moje malenstwo nie mialo wady genetycznej i dlatego zostalo zabrane do nieba, moze Bog dobrze planuje i ma dla nas te zdolne i sprytne dzieciaczki ale zobacz ile nas tu jest!! po kolei je dostajemy trzeba tylko cierpliwie stac w kolejce ) Odpowiedz Link
mia80 Re: dlaczego??? 17.06.05, 10:35 Podzielcie się chociaż swoim szczęściem jeśli wam się uda... Odpowiedz Link
sabi35 Re: dlaczego??? 17.06.05, 10:37 Ja ci tylko mogę wysłać trochę fluidków, łap ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ (wystarczy?) Trzymaj się! Odpowiedz Link
asiulka1976 Re: dlaczego??? 17.06.05, 10:42 mia80 napisała: > Podzielcie się chociaż swoim szczęściem jeśli wam się uda... Tobie tez sie uda !!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link
izulek1 Re: mia 17.06.05, 14:06 Wiem co czujesz , bo co miesiąc czuję sie w ten sam sposób Ale wierzę że w końcu i My doczekamy się upragnionego dzidziusia Musi być dobrze!!!! Pozdrawiam iza Odpowiedz Link