Dodaj do ulubionych

dlaczego???

17.06.05, 09:29
Przyszła dzisiaj do mnie @. To niesprawiedliwe, że kobiety które nie chcą
zachodzą bez żadnych starań, a te które chcą bardzo, nie mogą. Tak mi źle sad((
Obserwuj wątek
    • sabi35 Re: dlaczego??? 17.06.05, 09:35
      Te, które nie chcą nawet jak zajdą po roku uważają, że to zbyt szybko,
      natomiast te które chcą są nieszczęśliwe już po 3 miesiącach. To tylko kwestia
      przypadku. Dla nich zajście w ciążę jesz często takim samym nieszczęściem jak
      dla innych niemożność zajścia, nawet jeżeli wydaje nam się to niesprawiedliwe.
    • pszczolaasia Re: dlaczego??? 17.06.05, 09:54
      och Mia... się nie łam..może to i tak jest jak Sai pisze, a może nie.. uszy do
      góry , kiedyś uda się też nam wszystkim smile)) nawet mi!!!
    • asiulka1976 Re: dlaczego??? 17.06.05, 10:01
      a moze my jestesmy jednak wyjatkowe moze czekamy w kolejce na zdolne i sprytne
      dzieci ??? moze tych jest mniej na swiecie i trzeba troszke na nie poczekac !!!

      Tak sie nieraz zastanawiam czy moje malenstwo nie mialo wady genetycznej i
      dlatego zostalo zabrane do nieba, moze Bog dobrze planuje i ma dla nas te
      zdolne i sprytne dzieciaczki ale zobacz ile nas tu jest!! po kolei je dostajemy
      trzeba tylko cierpliwie stac w kolejce surprised)
      • mia80 Re: dlaczego??? 17.06.05, 10:35
        Podzielcie się chociaż swoim szczęściem jeśli wam się uda...
        • sabi35 Re: dlaczego??? 17.06.05, 10:37
          Ja ci tylko mogę wysłać trochę fluidków, łap
          ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
          ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
          ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
          ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ (wystarczy?)
          Trzymaj się!
          • mia80 Re: dlaczego??? 17.06.05, 10:40
            dzieki, złapałam wszystkie smile
        • asiulka1976 Re: dlaczego??? 17.06.05, 10:42
          mia80 napisała:

          > Podzielcie się chociaż swoim szczęściem jeśli wam się uda...

          Tobie tez sie uda !!!!!!!!!!!!!!!!
        • pszczolaasia Re: dlaczego??? 17.06.05, 10:52
          się podziele, tylko nie tera jeszcze.
    • asiulka1976 mia 17.06.05, 10:43
      kni.prz.rzeszow.pl/~peu/likeu.swf
      • izulek1 Re: mia 17.06.05, 14:06
        Wiem co czujesz , bo co miesiąc czuję sie w ten sam sposób sad Ale wierzę że w
        końcu i My doczekamy się upragnionego dzidziusiasmile Musi być dobrze!!!!
        Pozdrawiam iza
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka