renate_s 05.01.07, 12:35 moj wynik to -47,0 .Lekarz mowi, ze w normie,wszystko OK.Ale ja zawsze sadzilam, ze wynik powinien byc albo + albo -.Nic nie rozumiem.Niech mnie ktos oswieci!Dzieki! Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj