Dodaj do ulubionych

imsi w provicie w katowicach- kogo polecacie???

27.08.07, 11:56
Jestem z Warszawy, leczę się w invimedzie ale chciałabym
skonsultować z innym lekarzem, słyszałam dobre opinie o Provicie w
Katowicach. Podobno imsi daje 51 % szans na ciąże. Czy możecie
polecić dobrego lekarza z tej kliniki, a może dodatkowo macie już
doświadczenie z imsi. Napiszcie
Obserwuj wątek
    • sun32 Re: imsi w provicie w katowicach- kogo polecacie? 27.08.07, 14:20
      Leczyłam się w Provicie 1,5 roku. Mieliśmy 3 IUI i IMSI z
      kriotransferem. Provita ma bardzo słabe wyniki w krio więc jeśli
      myślisz o IMSI to pamiętaj że jak pierwszy strzał się nie uda to
      raczej zaczynasz wszystko od nowa sad
      Leczyłam się u dr Tomanka. Teraz spróbujemy w Novum.
      • elmi18 Re: imsi w provicie w katowicach- kogo polecacie? 27.08.07, 14:27
        ja tez jestem po 3 iui w Provicie ( nieudane )i IMSI - nieudane :
        (.myśle o zmianie kliniki
      • Gość: agniesia Re: imsi w provicie w katowicach- kogo polecacie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.07, 21:44
        cóż to samo mogę powiedzieć o Novum!!!! Słabe wyniki z krio. Tyle
        tylko że potrafią podać dane w tak sposób by wyszło dobrze wink
        A tak poza tym manipulacja danym w tej klinice jest zastanawiająca.
    • katarzyna.br Re: imsi w provicie w katowicach- kogo polecacie? 27.08.07, 14:48
      no to mnie zmartwiłyście, pozostanę w takim razie może w invimedzie,
      aczkolwiek niechętnie. Może Białystok???
      • elmi18 Re: imsi w provicie w katowicach- kogo polecacie? 27.08.07, 14:54
        są osoby którym się tam udaje. znam parę która ma z Provity
        bliżniaki ale więcej znam osób którym się tam nie powiodło sad
      • cezar684 Re: imsi w provicie w katowicach- kogo polecacie? 27.08.07, 21:38
        Ja od początku byłam w Provicie u dr.Grettki. Jestem po dwóch IVF jednym ICSI
        (udało się ale zaraz poroniłam), drugie w lipcu IMSI, ale niestety też nie
        udane. Teraz mam wizytę w Krakowie u dr Janeczko.
        Na bocianie jest strona provitowe forum zajrzyj tam. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
        • lyrica kasiu 27.08.07, 21:59
          Ja uciekłam z Invimedu (chyba miałyśmy tego samego drwink) do BS, a teraz
          przenoszę się jednak do Novum... Leczenie w BS wymaga dłuższego pobytu tam na
          miejscu (zależy od stymulacji - ja pojechałam już wystymulowana, a przynajmniej
          tak miało być, a na miejscu jeszcze 3 dni dostawałam Menopur), a w obecnej
          sytuacji życiowej nie mogę sobie pozwolić na tak długą nieobecność w pracy. BS
          jest w porządku, bardzo mi się tam podobało. Zwłaszcza w Supraślu. Wyciszyliśmy
          się, ale nie udało się. Dodatkowo trochę mnie dr wkurzał (podjrzewam, że myślisz
          o klinice Bocian), bo czyta forum bocianowe i nastawia się do Ciebie w
          zależności od tego co o nim dzień wcześniej napisałaś na forum... Nie potrafi
          nawet tego ukryć... No i marne wyniki mrozaczkowe. Dlatego ja wybieram Novum.
          Jest na miejscu, a koszta dojazdów, noclegów, wyżywienia itd. powodują, że BS
          wcale nie wychodzi taniej.
          • katarzyna.br Re: lyrica 28.08.07, 18:04
            Widzę że zdecydowałaś się na ivf. Czy od razu w Białymstoku czy
            próbowałaś wcześniej u dr .D w Inwimedzie? Czy w Białymstoku nie
            udało się? Jak w ogóle Twoje wrażenia odnośnie stymulacji, trochę
            się tego boję.
            Przepraszam za tyle pytań ale jestem na etapie podejmowania decyzji
            o ivf i ewentualnym wyborze kliniki.
            Pozdrawiam
        • samanta25 Re: imsi w provicie w katowicach- kogo polecacie? 28.08.07, 10:31
          Ja leczyłam się w Provicie od samego początku, mam za sobą 3 IUI, a
          potem 2 ICSI i 1 IMSI - wszystkie niestety poza jedną (pierwszą
          próbą ciąża biochemiczna) z negatywnym wynikiem sad(
          Byłam pacjentką dr Kiecki a teraz zmieniłam klinikę na IVF w
          Krakowie i chodzę do dr JJ


          ********
          72 cykl starań
          3 programy ICSI/2 transfery sad ... świat się pomylił......
    • sun32 Re: imsi w provicie w katowicach- kogo polecacie? 28.08.07, 09:36
      Kasiu ja chodzę na spotkania Provitówek. Znam wiele dziewczyn które
      już tulą dzieciaczki i takie które lada moment tulić będą. Dzięki
      lekarzom z Provity. Znam też wiele które zmieniły klinikę. Chcę
      jedynie abyś wiedziała o słabych wynikach z mrozaków jeśli myślisz o
      IVF. Na początku człowiek się nad tym nie zastanawia ale po marnej
      becie tak...
      Mój dr był bardzo sympatyczny, ciepły i kompetentny ale przy takich
      procedurach nie tylko jego wiedza i doświadczenie jest ważne bo
      bierze w tym udział więcej osób. Z mrożeniem mają zdecydowanie
      problem.
    • katarzyna.br Re: imsi w provicie w katowicach- kogo polecacie? 28.08.07, 17:54
      Dziękuję za wszytskie opinie, no cóż każdy ma inne doświadczenia jak
      i zdania. Bądź tu mądry. Chyba sprubuję icsi w invimedzie,
      zastanawiałam się też wcześniej nad dr. Janeczko z Krakowa. Sama nie
      wiem. No ale mam jeszcze trochę czasu bo ewenrualne in vitro
      chciałabym robić jesienią.

      Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia.
      • Gość: aga Re: imsi w provicie w katowicach- kogo polecacie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.07, 21:46
        radzę ci zastanów się nad Provitą. Co prawda to klinika z 4 letnim
        stażem, ale się im przynajmniej chce jeszcze leczyć, anie tylko
        wyciągać kasę... A poza tym lepiej wybrać klinikę jak najbliżej
        swojego domu. To takie moje doświadczenie.
    • Gość: ania79 Re: imsi w provicie w katowicach- kogo polecacie? IP: *.chello.pl 31.08.07, 18:35
      zaczęlismy od novomedica w Mysłowicach. 2 razy in vitro. POrażka.
      Patrząc na to z perspektywy czasu uważam, że ci lekarze liczyli
      tylko na finanse. Potem provita dr grettka. Udało się za pierwszym
      razem. Pełen profesjonalizm. obecnie jestem w 32 t. ciązy z
      bliźniakami smile) polecam z całego serca

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka