oli.2
10.07.08, 19:26
Rano ide na USG i strasznie sie denerwuje. W ostatniej nieudanej
ciąży usłyszałam ze pęcherzyk leży zbyt idealnie, że to
nieprawdopodobne, noooooo i tydzień później popłynęłam i tyle. Już
nie wiem co chce usłyszec, jak dobrze to podejrzane, jak źle to źle.
To bedzie 6 tyg, wg moich obliczeń wiec licze tylko zobaczyć
kropeczke, choc lekarz do którego ide ma najlepszy sprzet do usg na
pomorzu wiec jak sie da to bedzie 3D. Boże prosze o tetno!