Gość: Piotr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.05, 18:31 Jeśli są tu jakieś osoby szukające towarzystwa do wspólnej, górskiej peregrynacji, zapraszam. invenit@wp.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kuchcik77 Re: majówka w górach ... 24.04.05, 17:38 poczytaj posta o wyjezdzie w Adrspassko-teplicke skaly w watku Kontakty Odpowiedz Link Zgłoś