Dodaj do ulubionych

Przesądy w górach

05.05.08, 21:57
znalazłam na szlaku zegarek... sobie leżał to go wzięłam. I idąc,
samo zaczęło roić mi się w głowie, co też to może oznaczać?
przyszedł do mnie czyjś czas? kolejny przesąd? macie takie?
bo ja tak:
1. staram się nie wracac do pokoju a jeśli, przysiadam
2. zawsze mam coś na szczęście
u mnie to wsio.
Obserwuj wątek
    • dwausmiechy Re: Przesądy w górach 08.05.08, 18:41
      Nie nie nie ! proszę tu nic nie wpisywać bo przeczytam to i bedę się potem na
      szlaku ciągle zastanawiać czy pod jakieś fatum akurat nie podpadłam np.
      spotkaniem blondyna o 13-tej przy zachmurzeniu 65% :)))
      Finito! Ja chce w górach mieć wolność w głowie:))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka