weekenda
05.05.08, 21:57
znalazłam na szlaku zegarek... sobie leżał to go wzięłam. I idąc,
samo zaczęło roić mi się w głowie, co też to może oznaczać?
przyszedł do mnie czyjś czas? kolejny przesąd? macie takie?
bo ja tak:
1. staram się nie wracac do pokoju a jeśli, przysiadam
2. zawsze mam coś na szczęście
u mnie to wsio.