Już wktrótce, najprawdopododniej w marcu ruszy zupełnie nowa chociaż w starym
wnętrzu knajpka. Mam na myśli avocado. Ktoś wynajął ten lokal od właścicielki
i zapowiada pyszną kuchnię oraz jeszcze pyszniejsze pierogi. Trzymam kciuki,
bo słyszałam jakie ma plany i może będziemy mieli wreszcie przytulną knajpkę
z prawdziwego zdarzenia
Będzie się gdzie forumować