magdalenaan
21.09.09, 09:42
nie potrafie (nie dziala) przejsc przy dzialajacej nawigacji z powrotem do
menu urzadzenia. przycisk menu nie reaguje. nie dziala mi takze w menu
urzadzenia funkcja wsazujaca kompas, predkosc itp. tzn jest plansza lecz bez
wskazan. no i co zrobic aby miec aktywny tmc przy tej konfiguracji? dziekuje
za pomoc.