Gość: Paulo IP: 195.150.224.* 26.03.04, 15:33 Co sadzicie o tym samochodzie? Warto? Link Zgłoś Obserwuj wątek
caress Re: Lancia Kappa 26.03.04, 23:19 Wyjatkowo solidne auto - bardzo dobre wyniki w rankingach niezawodnosci. Link Zgłoś
Gość: ania Re: Lancia Kappa IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 29.03.04, 12:18 A jak wygląda ekspolatacha, czy części są drogie? Link Zgłoś
Gość: Hubert Re: Lancia Kappa IP: *.osiedle.net.pl 02.04.04, 22:57 części oryginalne są dosyć drogie ale można dostać sporo dobrych i tańszych zamienników. pamiętaj do dobrego czlowiek szybko się przyzwyczaja. Ja osobiscie uważam że jest to super autko. Link Zgłoś
Gość: hubert2 Re: Lancia Kappa IP: *.jgora.dialog.net.pl 27.07.04, 23:30 czesc tez mam na imie Hubert ale nie ten sam co powyzej mam kappe 3.0 v6 i musze powiezdeic ze jestem zadowolony ceny czesci sa niezle za szybe przednia trzeba dac 1100zl a oleju (mam automat) to ma to w sobei 15l :-)) polecam jak juz to 2.4 turbo troche lepsze osiagi ale 3.0 to za to ma dzwiek miodzio:-) Link Zgłoś
Gość: leszek Re: Lancia Kappa IP: *.class146.petrotel.pl 28.07.04, 00:04 Cześć, jestem Leszek. Jak jeszcze byłem na stanowisku jeździłem superlimuzynami, ale teraz mam już tylko służbową Kappę. Całkiem niezłe autko, ale już się sypie. Ale helikoptery są gorsze. Link Zgłoś
greenblack Re: Lancia Kappa 28.07.04, 12:21 Rządowo-sejmowe robią 600 tys. km w kilka lat. Link Zgłoś
charlie_x Re: Lancia Kappa 28.07.04, 22:54 barkas napisał: > Dobry samochód. > Dla niespełnionych pozerów:) > ________________________________ ...zgadza się, ostatnio widziałem co prawda Dedrę, ale jak na 10-cio letni samochód wyglądała nadzwyczaj świeżo.W środku pełen Wersal - czyli piękny welur i wszelkie możliwe dodatki dostępne w owym czasie w stajni Fiata.pozdrawia Link Zgłoś
niebieskookidln Re: Lancia Kappa 19.10.04, 19:40 ocenianie czy ktos jest pozerem czy nie po tym czym jezdzi swiadczy o duzych kompleksach i małym.... umysle Link Zgłoś