Dodaj do ulubionych

Lancia Kappa

IP: 195.150.224.* 26.03.04, 15:33
Co sadzicie o tym samochodzie? Warto?
Obserwuj wątek
    • caress Re: Lancia Kappa 26.03.04, 23:19
      Wyjatkowo solidne auto - bardzo dobre
      wyniki w rankingach niezawodnosci.
      • Gość: ania Re: Lancia Kappa IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 29.03.04, 12:18
        A jak wygląda ekspolatacha, czy części są drogie?
        • Gość: Hubert Re: Lancia Kappa IP: *.osiedle.net.pl 02.04.04, 22:57
          części oryginalne są dosyć drogie ale można dostać sporo dobrych i tańszych
          zamienników. pamiętaj do dobrego czlowiek szybko się przyzwyczaja. Ja osobiscie
          uważam że jest to super autko.
          • Gość: hubert2 Re: Lancia Kappa IP: *.jgora.dialog.net.pl 27.07.04, 23:30
            czesc tez mam na imie Hubert ale nie ten sam co powyzej mam kappe 3.0 v6 i
            musze powiezdeic ze jestem zadowolony ceny czesci sa niezle za szybe przednia
            trzeba dac 1100zl a oleju (mam automat) to ma to w sobei 15l :-)) polecam jak
            juz to 2.4 turbo troche lepsze osiagi ale 3.0 to za to ma dzwiek miodzio:-)
            • Gość: leszek Re: Lancia Kappa IP: *.class146.petrotel.pl 28.07.04, 00:04
              Cześć, jestem Leszek. Jak jeszcze byłem na stanowisku jeździłem
              superlimuzynami, ale teraz mam już tylko służbową Kappę. Całkiem niezłe autko,
              ale już się sypie. Ale helikoptery są gorsze.
    • greenblack Re: Lancia Kappa 28.07.04, 12:21
      Rządowo-sejmowe robią 600 tys. km w kilka lat.
    • marekmaz Re: Lancia Kappa 28.07.04, 13:05
      A gdzie i jaka chesz kupic?

      Pozdrawiam
      • barkas Re: Lancia Kappa 28.07.04, 22:26
        Dobry samochód.
        Dla niespełnionych pozerów:)
        • charlie_x Re: Lancia Kappa 28.07.04, 22:54
          barkas napisał:

          > Dobry samochód.
          > Dla niespełnionych pozerów:)
          >
          ________________________________

          ...zgadza się, ostatnio widziałem co prawda Dedrę, ale jak na
          10-cio letni samochód wyglądała nadzwyczaj świeżo.W środku pełen Wersal - czyli
          piękny welur i wszelkie możliwe dodatki dostępne w owym czasie w stajni
          Fiata.pozdrawia
        • niebieskookidln Re: Lancia Kappa 19.10.04, 19:40
          ocenianie czy ktos jest pozerem czy nie po tym czym jezdzi swiadczy o duzych
          kompleksach i małym.... umysle

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka