Dodaj do ulubionych

Audi Q7 od Project Kahn

IP: *.adsl.inetia.pl 11.11.10, 15:11
ten tylni spojler nie pasuje do Q7. Ale do Toureg`a - TAK : )
Obserwuj wątek
    • Gość: Alfa Re: Audi Q7 od Project Kahn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.10, 15:34
      I tak nadal to tylko niemiecki złom.
    • Gość: desti Re: Audi Q7 od Project Kahn IP: *.adsl.inetia.pl 11.11.10, 16:57
      Jedynie co fajne to alu za 15-20 tyś można takie kupić z oponami
    • szwampuch58 Re: Audi Q7 od Project Kahn 11.11.10, 17:42
      Czym jezdzisz Alfa,polskim autem?
    • Gość: a u t i Re: Audi Q7 od Project Kahn IP: *.pool.mediaWays.net 11.11.10, 17:58
      Brzydki, brzydszy, najbrzydszy.
    • Gość: Hmm Re: Audi Q7 od Project Kahn IP: *.adsl.inetia.pl 11.11.10, 19:16
      Jezdzi pewnie niedawno kupiona 156, ktorej nadal jakies damskie imie.

      Co nie zmienia faktu, ze Q7 juz w wersji seryjnej wyglada koszmarnie. Jak hipopotam.
      Po tych zmianach jest jeszcze gorsze.
    • popijajac_piwo Re: Audi Q7 od Project Kahn 11.11.10, 20:38
      Jak to mówią: Wypolerowane gó... to dalej gó....
    • blue911 Re: Audi Q7 od Project Kahn 11.11.10, 20:42
      Auto idealne dla murzynskich alfonsow z Nowego Jorku,hehe!
    • Gość: obserwator otoczen Re: Audi Q7 od Project Kahn IP: 178.218.225.* 11.11.10, 20:52
      Widziałem już lepsze samochody z tej firmy i to w lepszej cenie niż ten klocek na kółkach,ale jak to mówią o gustach się nie dyskutuje ... ;-)


      Jak dla mnie jest to drogocenny klocek, którego bym nie kupił, lecz zamienił na ładniejsze A8 ;)
    • Gość: Sebas Re: Audi Q7 od Project Kahn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.10, 20:57
      A mi sie podoba. Większość z was dałaby se jajka razem z Wackiem obciąć za taki wózek. ;)
    • Gość: m Re: Audi Q7 od Project Kahn IP: *.adsl.inetia.pl 11.11.10, 21:11
      @Sebas - idź do psychiatry
    • Gość: ww Re: Audi Q7 od Project Kahn IP: *.home.aster.pl 11.11.10, 21:37
      q7 to auto dla bogatych gospodyń wiejskich˛ nie dla prawdziwego faceta
    • Gość: Murzyn Re: Audi Q7 od Project Kahn IP: *.ssp.dialog.net.pl 11.11.10, 22:57
      Kupujesz "dżipa" bo jestes ci...:) tyle na ten temat:)
    • Gość: wer Re: Audi Q7 od Project Kahn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.10, 00:53
      @Murzyn "Jeździsz Polo bo jesteś kolo"
    • Gość: Yaa Re: Audi Q7 od Project Kahn IP: *.chello.pl 12.11.10, 07:40
      Q7 się dość mocno opatrzyła i nie robi już dużej wrażki na drodze. Zmienili Cayenne, jest nowy superowy Touareg a Q7 czeka na następcę. Osobiście patrząc na ceny i jakość wybrałbym jednak Touarega. Technologia z Cayenne a cena o połowę niższa
    • Gość: john Re: Audi Q7 od Project Kahn IP: *.chello.pl 13.11.10, 18:44
      very, very nice

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka