Gość: m IP: *.adsl.inetia.pl 11.11.10, 15:11 ten tylni spojler nie pasuje do Q7. Ale do Toureg`a - TAK : ) Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: Alfa Re: Audi Q7 od Project Kahn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.10, 15:34 I tak nadal to tylko niemiecki złom. Link Zgłoś
Gość: desti Re: Audi Q7 od Project Kahn IP: *.adsl.inetia.pl 11.11.10, 16:57 Jedynie co fajne to alu za 15-20 tyś można takie kupić z oponami Link Zgłoś
Gość: a u t i Re: Audi Q7 od Project Kahn IP: *.pool.mediaWays.net 11.11.10, 17:58 Brzydki, brzydszy, najbrzydszy. Link Zgłoś
Gość: Hmm Re: Audi Q7 od Project Kahn IP: *.adsl.inetia.pl 11.11.10, 19:16 Jezdzi pewnie niedawno kupiona 156, ktorej nadal jakies damskie imie. Co nie zmienia faktu, ze Q7 juz w wersji seryjnej wyglada koszmarnie. Jak hipopotam. Po tych zmianach jest jeszcze gorsze. Link Zgłoś
popijajac_piwo Re: Audi Q7 od Project Kahn 11.11.10, 20:38 Jak to mówią: Wypolerowane gó... to dalej gó.... Link Zgłoś
blue911 Re: Audi Q7 od Project Kahn 11.11.10, 20:42 Auto idealne dla murzynskich alfonsow z Nowego Jorku,hehe! Link Zgłoś
Gość: obserwator otoczen Re: Audi Q7 od Project Kahn IP: 178.218.225.* 11.11.10, 20:52 Widziałem już lepsze samochody z tej firmy i to w lepszej cenie niż ten klocek na kółkach,ale jak to mówią o gustach się nie dyskutuje ... ;-) Jak dla mnie jest to drogocenny klocek, którego bym nie kupił, lecz zamienił na ładniejsze A8 ;) Link Zgłoś
Gość: Sebas Re: Audi Q7 od Project Kahn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.10, 20:57 A mi sie podoba. Większość z was dałaby se jajka razem z Wackiem obciąć za taki wózek. ;) Link Zgłoś
Gość: m Re: Audi Q7 od Project Kahn IP: *.adsl.inetia.pl 11.11.10, 21:11 @Sebas - idź do psychiatry Link Zgłoś
Gość: ww Re: Audi Q7 od Project Kahn IP: *.home.aster.pl 11.11.10, 21:37 q7 to auto dla bogatych gospodyń wiejskich˛ nie dla prawdziwego faceta Link Zgłoś
Gość: Murzyn Re: Audi Q7 od Project Kahn IP: *.ssp.dialog.net.pl 11.11.10, 22:57 Kupujesz "dżipa" bo jestes ci...:) tyle na ten temat:) Link Zgłoś
Gość: wer Re: Audi Q7 od Project Kahn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.10, 00:53 @Murzyn "Jeździsz Polo bo jesteś kolo" Link Zgłoś
Gość: Yaa Re: Audi Q7 od Project Kahn IP: *.chello.pl 12.11.10, 07:40 Q7 się dość mocno opatrzyła i nie robi już dużej wrażki na drodze. Zmienili Cayenne, jest nowy superowy Touareg a Q7 czeka na następcę. Osobiście patrząc na ceny i jakość wybrałbym jednak Touarega. Technologia z Cayenne a cena o połowę niższa Link Zgłoś