Gość: qwert IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.04.04, 14:50 czy dalej jest obowiązek posiadania takowej przy wyjazdach za granicę?czy pl na białych tablicach nie wystarcza? Link Zgłoś Obserwuj wątek
purhed Re: (PL) - NAKLEJKA 12.04.04, 15:09 PLka musi być! _________________________________________ R U D E B O Y Link Zgłoś
Gość: Michal Re: (PL) - NAKLEJKA IP: 82.182.199.* 12.04.04, 15:20 Podejrzewam,ze od 1maja 2004 nie bedzie potrzeba uzywac naklejki PL,gdyz takowa zastepuje flaga i PL na tablicy rejestracyjnej,jest to przepis unijny i bedzie chyba napewno obowiazywal w Polsce.Zreszta juz naklejek nigdzie sie nie dostanie sa jeszcze na stacjach jako kurjozum turystyczne. Pzdr.Michal Link Zgłoś
Gość: OLO I Re: (PL) - NAKLEJKA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.04.04, 11:15 W Unii na pewno - ale ci turyści co będą chcieli trochę dalej jechać np Ukraina, Rumunia, Bułgaria itd dostaną w dupę za brak PLki - 10 euro łapówki każdemu napotkanemu gliniarzowi :) Link Zgłoś
Gość: aryuros01 Re: (PL) - NAKLEJKA IP: *.chello.pl 12.04.04, 18:40 przy białych tablicach wystarczy Link Zgłoś
Gość: Henio Re: (PRL) - NAKLEJKA IP: *.sympatico.ca 13.04.04, 01:10 Niemcy i Austrjacy wprowadzili okres przejsciowy na te naklejki na nastempne 7 lat. Bendzie ono sluzylo jako ostrzezenie - Frauen und Herren, uwaga na portfele! Link Zgłoś
grynblak Re: (PRL) - NAKLEJKA 13.04.04, 04:25 czy wiesz ze jestes kanadyjskim debilem heniu? Link Zgłoś