Dodaj do ulubionych

Nowy Volkswagen Crafter

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.11, 22:39

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Ale pażdzierz!
Obserwuj wątek
    • Gość: xdye Re: Nowy Volkswagen Crafter IP: *.ustronet.net 13.04.11, 23:09
      ładny.. bardzo ładny
    • Gość: m Re: Nowy Volkswagen Crafter IP: *.adsl.inetia.pl 13.04.11, 23:20
      moja żona leci na takie fury
    • Gość: wsw Re: Nowy Volkswagen Crafter IP: *.multimo.pl 14.04.11, 00:34
      to już 5 lat jak ten czas szybko leci :( jakby to był z rok

      a FL jak większość FL nie udany
    • Gość: Inż Re: Nowy Volkswagen Crafter IP: *.dynamic.chello.pl 14.04.11, 07:17
      Widzę że złagodzili nieco wygląd poprzednika który miał przód jak Lord Vader ;-) ale szkoda trochę legendarnych pięciocylindrowych TDI wywodzących sie jeszcze z lat 80 - tych z VW LT. To jednostki trudne do zajeżdżenia nawet dla katujących samochód. Ale cóż prawa rynku, ekologia itp. i mamy nowego 2,0 BiTDI
    • Gość: dfb Re: Nowy Volkswagen Crafter IP: *.ip.netia.com.pl 14.04.11, 08:43
      marzenie Polaka, Crafter a na pace Polo!
    • Gość: odi Re: Nowy Volkswagen Crafter IP: *.sebn.pl 14.04.11, 09:14
      gdzieś za 2 m-ce będzie juz seryjnie produkowany :)
    • Gość: Miodek Re: Nowy Volkswagen Crafter IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.11, 10:43
      Przez 1 rok nie ma co kupować nowych wersji craftera, no chyba że chcemy być królikami doświadczalnymi. Później dopiero wady silnika będą eliminowane w fabryce.
    • Gość: gf Re: Nowy Volkswagen Crafter IP: *.ssp.dialog.net.pl 14.04.11, 12:22
      I tu mam wasze pedalski lexusy i bmw! to jest auto dla prawdziwego mezczyzny!
    • Gość: edi Re: Nowy Volkswagen Crafter IP: *.raciborz.vectranet.pl 14.04.11, 21:50
      Lekkie odmłodzenie napewno dobrze mu zrobi silniki też wyglądają ciekawie, jeżeli konkurencja niczego nie zmieni to w przyszłym roku Crafter może ponownie liczyć na tytuł najlepszego samochodu w czasie testu flotowego to byłoby drugi raz z rzędu
    • 1mississauga Re: Nowy Volkswagen Crafter 15.04.11, 06:39
      Gwarantowana rdza po 5 latach (Mercedes Sprinter,Dodge Sprinter).Silniki sa OK.Z wlasnego doswiadczenia.
    • Gość: inż Re: Nowy Volkswagen Crafter IP: *.dynamic.chello.pl 15.04.11, 07:38
      silnik 2,0 Bi Tdi jeździ już np. w Transporterze i Amaroku więc raczej nie powinno być żadnych nieoczekiwanych wpadek jakościowych
    • Gość: lorak Re: Nowy Volkswagen Crafter IP: 178.73.48.* 04.07.11, 22:25
      jezdzilem sprinterami, jesli chodzi o te z nowszych rocznikow (2008 i wyzej) to rdzy nie bylo, w starszych modelach sie spotkalem. co do craftera, zastanawiam sie teraz nad zakupem - ale napewno nie zaden uzywany, tylko z salonu.bylem u vw zasady, zobaczymy. jedyny problem jest tylko taki, ze potrzebuje takiego auta na busa, wiec wnetrze pewnie i tak bede sam przerabial - fabrycznie jak maja fotele, to pasazerowie usiedziec w tym nie moga.
    • Gość: Bimota Nowy Volkswagen Crafter IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.11, 00:02
      u... SKOPIOWALI lUBLINA...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka