Dodaj do ulubionych

Motodziennik: Shell Eco-marathon

    • ionen76 Re: Motodziennik: Shell Eco-marathon 18.05.11, 15:30
      Nie wie co ma wspólnego ten projekt studencki z przyszłością motoryzacji. Nie jest to przecież zwycięstwo techniki - to po prostu skuter opakowany w lekką ramę, z lekką i aerodynamiczną karoserią. Nic więcej. Nie ma to niestety żadnego zastosowania w przyszłej motoryzacji bo taki pojazd ani nie będzie wygodny ani bezpieczny.

      Co do drobnej stłuczki to Panie Jacku trzeba jeszcze dodać, że jeżeli w czasie nawet najdrobniejszej stłuczki ktoś pojedzie do szpitala - nie można aut usuwać z drogi, trzeba poczekać na policję.

      Sam miałem taki przypadek kiedy przy niewielkim najechaniu, jeden z pasażerów miał uszkodzone kręgi szyjne (najechanym samochodem było Tico w k?óry po prostu złożyły się siedzenia!), pogotowie przyjechało natychmiast a policja po dwóch godzinach - w tym czasie nie można było samochodów ruszać, mimo, że blokowały jeden z pasów.
    • wirecki Re: Motodziennik: Shell Eco-marathon 18.05.11, 15:41
      Dzięki wielkie za drogowe wątki w MD i ogarnianie naszej fatalnej rzeczywistości. Bo my tu gadu gadu, a tymczasem rozpoczęła się nowa odsłona fotoradarowej patologii, potępiona niedawno raportem NIK. Straże gminne zaczęły się czaić ze śmietnikami na Pomorzu za kodeksowymi znakami D-51 z dokręconymi pod spodem pozakodeksowymi tabliczkami o kontroli okresowej.Nie wygląda na to, że taka miała być intencja ustawodawcy, który w znowelizowanym Prawie o ruchu drogowym delegował ministra infrastruktury do określenia szczegółowych warunków organizacji tych polowań na kierowców. Wyłapali to, oprócz syfu, kiły i mogiły w aktywnych fotoradarowo gminach, na www.autosalonpomorski.pl. Pociągnijcie proszę ten temat.
    • Gość: mr. Re: Motodziennik: Shell Eco-marathon IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.11, 17:23
      możecie jutro dać nową zafirę i audi a6 w kombi
    • Gość: Leniwy Lewy Re: Motodziennik: Shell Eco-marathon IP: *.dynamic.mm.pl 18.05.11, 18:19
      Jak dla Mnie to MD może trwać nawet z 20 min :)
    • Gość: Daniel Re: Motodziennik: Shell Eco-marathon IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.11, 19:41
      MV Agusta - boska maszyna, jedno z marzeń:)

      @jacek Buell żyje tak jakby, ale teraz zwie się bodaj Eric Buell i produkuje mocno limitowane motocykle dla bogaczy.
    • Gość: mglivice Re: Motodziennik: Shell Eco-marathon IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.11, 23:30
      W kwestii jazdy o kropelce i sukcesach bądź porażkach polskich studentów, warto wspomnieć o całkiem świeżym sukcesie studentów Politechniki Śląskiej na torze rajdowym Silverstone w Wielkiej Brytanii. Zajęli tam II miejsce.
      www.24gliwice.pl/wiadomosci/?p=31403
    • Gość: Gość Re: Motodziennik: Shell Eco-marathon IP: *.piekary.net 24.05.11, 14:07
      te BMW to R1000 SS ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka