Gość: asd Re: Audi Alhambra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.11, 00:32 Poza tylem wszystko w jak najlepszym porzadku. Link Zgłoś
Gość: haha Re: Audi Alhambra IP: *.olsztyn.vectranet.pl 24.05.11, 09:05 chciał zostać frajerem - gratuluje udało mu się to !! ciekawe i trawy przy okazji spalił klepiąc ten taczko-wóz. Link Zgłoś
Gość: Czujny Re: Audi Alhambra IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.05.11, 09:44 Tak mi sie podoba ,ze zrobil bym laske autorowi tego projektu! Link Zgłoś
Gość: VIRUS Re: Audi Alhambra IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.05.11, 19:50 wiejskie ćmoki co się wożą bemkami na drut i taśmę klejącą lepiej niech się nie wypowiadają tego nie robił wasz sąsiad na klepisku tylko gość z wizją i talentem atrapa i przedni zderzak Q5 lakier też audi PROFESJONALNA ROBOTA Link Zgłoś
Gość: Wiedza Re: Audi Alhambra IP: *.146.167.230.nat.umts.dynamic.eranet.pl 27.05.11, 01:35 To Polak!!!!!! Z Poznania częsci z kiermaszu były uzywane do tego seacika i Polak Nim jeździ Wy chyba nigdy nie byliscie w NL Link Zgłoś
Gość: Grzegorz Brzęczysz Re: Audi Alhambra IP: *.play-internet.pl 05.06.11, 22:53 Zajebista przeróbka. Przód idealny lecz tył nie do końca udany, ale nie ma co się oszukiwać, nikt jeszcze nie stworzył auta które zadowoli wszystkich. Link Zgłoś
Gość: Wicio Re: Audi Alhambra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.11, 20:05 Jeszcze się Audi zgłosi do tego Holendra, bo widać trzeba kogoś z zewnątrz żeby powstało w końcu ładne autko z tej stajni. Link Zgłoś
Gość: gość Re: Audi Alhambra IP: *.hapay.pl 17.11.12, 00:17 Autko Bardzo ładne, wyjeżdzając nim teraz na ulice 90% ludzi nie jorgnie się, że to przeróbka. Tylko nowy samochód z grupy V.A.G Audi to bardzo dobre samochody jak inżynierowie audi robili silniki 2.2t ponad 500km to połowy wypowiadających się teraz na swiecie nie było ;) AUDI to nie jakiś śmieszny przereklamowany mercedes którego niezawodność skończyła się na modelu w124 albo BMW którym najpierw jeździli bogaci a teraz jeżdzą panowie w młodym wieku uważający się za "gangsterów". Te osoby wypowiadające się a wiedzę ogłaszają zawartą w need for speed czy na lfs proszę żeby się zastanowiły zanim skompromitują się do reszty na forach Link Zgłoś