Dodaj do ulubionych

Audi Alhambra

    • Gość: asd Re: Audi Alhambra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.11, 00:32
      Poza tylem wszystko w jak najlepszym porzadku.
    • Gość: haha Re: Audi Alhambra IP: *.olsztyn.vectranet.pl 24.05.11, 09:05
      chciał zostać frajerem - gratuluje udało mu się to !!
      ciekawe i trawy przy okazji spalił klepiąc ten taczko-wóz.
    • Gość: Czujny Re: Audi Alhambra IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.05.11, 09:44
      Tak mi sie podoba ,ze zrobil bym laske autorowi tego projektu!
    • Gość: VIRUS Re: Audi Alhambra IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.05.11, 19:50
      wiejskie ćmoki co się wożą bemkami na drut i taśmę klejącą lepiej niech się nie wypowiadają tego nie robił wasz sąsiad na klepisku tylko gość z wizją i talentem
      atrapa i przedni zderzak Q5 lakier też audi PROFESJONALNA ROBOTA
    • Gość: Wiedza Re: Audi Alhambra IP: *.146.167.230.nat.umts.dynamic.eranet.pl 27.05.11, 01:35
      To Polak!!!!!! Z Poznania częsci z kiermaszu były uzywane do tego seacika i Polak Nim jeździ Wy chyba nigdy nie byliscie w NL
    • Gość: Grzegorz Brzęczysz Re: Audi Alhambra IP: *.play-internet.pl 05.06.11, 22:53
      Zajebista przeróbka. Przód idealny lecz tył nie do końca udany, ale nie ma co się oszukiwać, nikt jeszcze nie stworzył auta które zadowoli wszystkich.
    • Gość: Wicio Re: Audi Alhambra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.11, 20:05
      Jeszcze się Audi zgłosi do tego Holendra, bo widać trzeba kogoś z zewnątrz żeby powstało w końcu ładne autko z tej stajni.
    • Gość: gość Re: Audi Alhambra IP: *.hapay.pl 17.11.12, 00:17
      Autko Bardzo ładne, wyjeżdzając nim teraz na ulice 90% ludzi nie jorgnie się, że to przeróbka. Tylko nowy samochód z grupy V.A.G Audi to bardzo dobre samochody jak inżynierowie audi robili silniki 2.2t ponad 500km to połowy wypowiadających się teraz na swiecie nie było ;) AUDI to nie jakiś śmieszny przereklamowany mercedes którego niezawodność skończyła się na modelu w124 albo BMW którym najpierw jeździli bogaci a teraz jeżdzą panowie w młodym wieku uważający się za "gangsterów". Te osoby wypowiadające się a wiedzę ogłaszają zawartą w need for speed czy na lfs proszę żeby się zastanowiły zanim skompromitują się do reszty na forach

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka