IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.04, 19:20
Czy ktoś ma jakieś uwagi odnośnie MB A 140 L
Obserwuj wątek
              • greenblack Re: Mercedes 13.05.04, 21:38
                Z każdym kolejnym zadaniem utwierdzasz mnie w przekonaniu, że nie potrafisz
                pisać w żadnym języku: "Edycion", "portwel", wziol bym". Poza tym kłamiesz:

Mercedes Klasa A 140 L CLASSIC SPECIAL EDITION Osobowy 5 dr. 1397 benzynowy
                66000

Mercedes Klasa A 170 CDI L AVANTGARDE SPECIAL EDITION Osobowy 5 dr. 1689 turbo
                diesel (common rail) 82500

Mercedes Klasa A 140 L ELEGANCE SPECIAL EDITION Osobowy 5 dr. 1397 benzynowy
                72900

Mercedes Klasa A 170 CDI L CLASSIC SPECIAL EDITION Osobowy 5 dr. 1689 turbo
                diesel (common rail) 75600

Mercedes Klasa A 140 L AVANTGARDE SPECIAL EDITION Osobowy 5 dr. 1397 benzynowy
                72900

Mercedes Klasa A 170 CDI L ELEGANCE SPECIAL EDITION Osobowy 5 dr. 1689 turbo
                diesel (common rail) 82500

I nie rzucaj tu takimi tekstami, że pieniądze nie grają roli, bo w kontekście
                tego pseudoMercedesa 1.4 to po prostu śmieszne.
                • Gość: Poll Re: Mercedes IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.04, 21:48
                  Pisałem o silniku benzynowym bo diesel mnie nie rajcuje. To ras,a dwa to o
                  cenach wiesz więcej niż sami dyleży. U S. Zasady W-wa dostępne są tylko dwa
                  modele A 140 L SE i A 170L SE ( oczywiście common raj ). No chyba że masz na
                  myśli homologacje z kratka która mnie nie interesuje.
                    • Gość: Żubr Re: Mercedes IP: 217.96.2.* 13.05.04, 22:20
                      kiedys chodzil mi po glowie (potrzebowalem miejskiego auta)
                      ale:
                      na korzysc przemawia ze to mercedes (mimo ze miejski lub damski)
                      dla mnie jednak prawdziwy
                      i z wieloma charakterystycznymi smaczkami mercedesa

za to wady:
                      cena - mercedesowska
                      juz nie tak nowy
                      prawdopodobnie drogie przeglady i czesci
                      jak nie chcesz diesla to 1.4 bedzie okrutnie wolowy
                      wg mnie niezbyt urodziwy
                      juz skonczyly sie czasy gdy firma ta wypuszczala samochody dopracowane w kazdym
                      szczegole
                      na pewno ukradna albo chociaz odkreca kola
                    • Gość: Księciunio Re: Mercedes IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.04, 22:27
                      Temat był wałkowany!!!! Tak trudno skorzystać z wyszukiwarki?!, np. to

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=20&w=10917330&v=2&s=0
                      Fakty są takie, że we wrześniu ma wejść face lifting A Klasy, więc cichutko
                      wycofano ze sprzedaży krótką wersję i pod nieco mylącym hasłem "nowa A Klasa"
                      (żadna nowa, bo produkowana od 2001 roku) sprzedaje się obecnie tylko wersję
                      wydłużoną oznaczoną symbolem L. Nie wiem z jakiego powodu w Polsce można kupić
                      ten samochód z 2004 roku tylko w dwóch wersjach silnika: benzynie 140 i dieslu
                      170 cdi. Silnik benzynowy jest trochę za słaby, minimum to 160, zupełnie nie
                      wiem skąd ta decyzja bo w Niemczech cały czas jest pełna paleta od 140, przez
                      160 i 190 aż do A 210 Evolution.

Kupiłem diesla 170 cdi i jest fajny, oczywiście na tyle na ile można tego
                      wymagać od kompaktu. Niestety, aby ten samochód przypominał w środku mercedesa
                      (pakiet elegance albo avantgarde) trzeba wybecalować dodatkowo ok. 10 tys. zł,
                      co uważam za zdzierstwo.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka