Dodaj do ulubionych

3 nowe modele Maserati

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.07.11, 11:25
wybór tych silników spowoduje, iż firma będzie miała na placu znacznie więcej choć mniej kosztujących ja samochodów, Siła Maserati było t, iż było to ferrari za mniejsze pieniądze i z możliwością wyboru 4 drzwiowej limuzyny
Obserwuj wątek
    • Gość: arturx2 Re: 3 nowe modele Maserati IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.11, 12:42
      Przydałby się jeszcze jakis 3-cylindrowy diesel. No i pod ręką jest fiatowski twinair.
    • Gość: gg Re: 3 nowe modele Maserati IP: *.ssp.dialog.net.pl 30.07.11, 13:03
      A ja myslalem ,ze Maserati wybieraja ludzie ktorzy nie chca ferrari bo to dla bogatych szczylow z ibizy...
    • Gość: Loginowy Re: 3 nowe modele Maserati IP: *.xdsl.centertel.pl 30.07.11, 13:27
      A ja z kolei myślałem że Maserati więcej znaczy na rynku.Jeszcze te silniki FiatoCryslera - żal dupę ściska, serce z bólu goreje :/
    • Gość: stanczyk Re: 3 nowe modele Maserati IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.07.11, 13:47
      .. nowobogacka taktyka.. :)
      ...
      te silniki v6 Chryslera dostawały nawet nagrody, ale do Maserati nie pasuja rzecz jasna ...chociaż wczesniej już miały marki jakieś wspólne przygody :
      en.wikipedia.org/wiki/Chrysler_TC_by_Maserati
    • Gość: asd Re: 3 nowe modele Maserati IP: *.xdsl.centertel.pl 30.07.11, 15:27
      Rynek jest dziwny. Przypomnijcie sobie co pisaliście/mysleliście kiedy Porsche wprowadzxało SUV-a a później diesle.
    • Gość: gosc Re: 3 nowe modele Maserati IP: *.8-21-96.mc.videotron.ca 30.07.11, 15:54
      Pentastary nie sa zle, ale nawet juz teraz odstaja od konkurencji Forda i GM, np. brak bezposredniego wtrysku benzyny. Maserati pewnie je jakos podrasuje.
    • Gość: pan x Re: 3 nowe modele Maserati IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.11, 16:49
      silnik od Ferrari i nadwozie od Pininfariny to byly jedyne atuty tej marki...
    • Gość: axs Re: 3 nowe modele Maserati IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.11, 19:24
      Lancia załatwiona, czas na Maserati... :( Dobrze, że Alfa się *jakoś* trzyma...
    • Gość: słodziakTDI Re: 3 nowe modele Maserati IP: *.adsl.inetia.pl 30.07.11, 19:51
      Pytanie mam w kwestii technicznej.
      Czy te mazerati psuje sie tak samo jak fiaty i romeo??
    • remo29 Re: 3 nowe modele Maserati 30.07.11, 20:47
      @ słodziakTDI

Podjedź PKS-em do najbliższego miasta, to zobaczysz, że fiatów 125 już nie ma.
      --
      parada karzełków
    • Gość: Gość Re: 3 nowe modele Maserati IP: *.lcs.net.pl 30.07.11, 21:15
      maserati? myslalem ze ta firma upadla. kiedy ona dolaczy do volvo i saaba?
    • tirinti Re: 3 nowe modele Maserati 30.07.11, 22:03
      Nie wiem co chcą w ten sposób osiągnąć. Bo jak obniżą jakość to w kategorii luksusowej stracą wiecej niż zyskają przez obniżenie ceny.
      Lepiej by zrobili jakąś większą Alfę z tylnym napędem i V8 Chryslera z ceną niższą od BMW 6.
    • anemusek Re: 3 nowe modele Maserati 30.07.11, 23:41
      Jak trochę poprawią te silniki to wyjdzie im na zdrowie. To całkiem niezłe silniki i pozwolą rozszerzyć ofertę na wszystkie zakresy mocy jak konkurencja. Najmocniejszy i tak na pewno będzie od Ferrari bo to pozwoli obniżyć koszty temu drugiemu i podtrzymać prestiż samemu Maseratti.
    • Gość: axs Re: 3 nowe modele Maserati IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.11, 10:10
      @słodziakTDI: tak, tak samo, czyli porównywalnie do innych marek
    • ludwikowiec Re: 3 nowe modele Maserati 31.07.11, 10:31
      No nie wiem... jak dla mnie jest to krok w tył, żeby nie powiedzieć strzał w stopę. Ferrari wymienić na chryslera? :(
    • Gość: bobik Re: 3 nowe modele Maserati IP: *.ip.netia.com.pl 31.07.11, 12:23
      im dłużej przyglądam się bocznej linii tym wydaje mi się ładniejszy. Co do silników- Fiat widać cierpi na nadmiar możliwości. Ferrari co by nie powiedzieć robi niezłe silniki. Nowe fiatowskie to najwyższa półka /jeżdzę aktualnie T-Jetem/. Teraz jeszcze te "hamerykańskie". Żeby tylko nie przedobrzyli.
    • aprox99 Re: 3 nowe modele Maserati 31.07.11, 12:27
      To musza kupic w polsce duzo nawozow sztucznych tak jak ten zamachowiec z norwegi
    • Gość: Gość Re: 3 nowe modele Maserati IP: *.151.246.94.ip4.artcom.pl 31.07.11, 13:30
      Maserati słynęło z tego, że używano przestrojonych silników od Ferrari - to właśnie dawało marce wierność klientów (poza wykończeniem i atmosferą w kabinie). Przesiadka na amerykańskie silniki może to zmienić... Szczególnie biorąc pod uwagę to, że Ferrari nie oferowało zbyt szerokiego wyboru wygodnych, "muzycznych" i czterodrzwiowych aut sportowo-rodzinnych (z ff może sie to zmienic) ;) oraz to, że sportowe coupe od Maserati niemal zawsze po prostu było piękne niczym włoski AM ;) Teraz wygląd może zostawią ale skoro tego uroczego dźwięku może już nie być... wszak chcą użyć V6... Coz, prawa ekonomii musza jakos wplywac nawet na marki w ramach wiekszych koncernow jak Fiat czy VW.
    • Gość: alfa75 Re: 3 nowe modele Maserati IP: *.dynamic.chello.pl 31.07.11, 13:36
      Ciekawe jak będzie z ceną w porównaniu do "nowej" lancii zrobionej z chryslera 300c.
    • Gość: Talib Re: 3 nowe modele Maserati IP: *.xdsl.centertel.pl 31.07.11, 21:26
      ALLAH AKBAR!
    • Gość: Kulik Re: 3 nowe modele Maserati IP: *.dzierzoniow.vectranet.pl 02.04.13, 09:29
      Piękne Maserati Quattroporte chociaż linie nadwozia z 2013 są jeszcze lepsze. Praca silnika to bajka, kto słyszał V8 ten wie.
    • Gość: Paweł Re: 3 nowe modele Maserati IP: *.dzierzoniow.vectranet.pl 18.06.13, 07:59
      Teraz Maserati już ma bogatą gamę ostatnio nowe Ghibli teraz będzie SUV moim zdaniem to lider na tym rynku.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka