derff
16.05.16, 08:28
Zauwazyłem ostatnio, ze podczs jazdy noca mało uczęszczanymi drogami jestem oslepiany. Znaczy gdy wyjeżdżam zza zakrętu czy górki często samochód jadący przede mna zmienia światła z opóżnieniem. Zacząłem podejżewać że to te nowoczesne automatyczne światła. Czy mam rację???