szymi_mispanda
14.10.18, 13:47
...placz
kolejny mondry inaczej myslal ze zdazy, albo ze on sie spieszy to pociag poczekac:
trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,24040939,tragedia-w-gdansku-mezczyzna-na-wozku-wpadl-po-pociag-na-przejezdzie.html#s=BoxOpCzol7
"Mężczyzna, w wieku 63 lat, wjechał wózkiem inwalidzkim na przejazd kolejowy w momencie gdy opuściły się szlabany.
– Z naszych ustaleń wynika, że wjechał pod już opuszczony z powodu zbliżającego się pociągu szlaban kolejowy i na środkowym torze został śmiertelnie uderzony przez pociąg relacji Zakopane-Gdynia"
no I co?
czyja wina? w byla ku... nawet taka akcja jak bylem w polsce ze takie reklamy wisialy "zatrzymaj sie I zyj" chodzilo o przejazdy
a durny narod nawet wozkami napie...ja ile fabryka dala
nie pisza nic czy maszynista przezyl