Dodaj do ulubionych

Polacy glaby tak jezdza, tak jezdza i potem...

14.10.18, 13:47
...placz

kolejny mondry inaczej myslal ze zdazy, albo ze on sie spieszy to pociag poczekac:


trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,24040939,tragedia-w-gdansku-mezczyzna-na-wozku-wpadl-po-pociag-na-przejezdzie.html#s=BoxOpCzol7
"Mężczyzna, w wieku 63 lat, wjechał wózkiem inwalidzkim na przejazd kolejowy w momencie gdy opuściły się szlabany.
– Z naszych ustaleń wynika, że wjechał pod już opuszczony z powodu zbliżającego się pociągu szlaban kolejowy i na środkowym torze został śmiertelnie uderzony przez pociąg relacji Zakopane-Gdynia"


no I co?

czyja wina? w byla ku... nawet taka akcja jak bylem w polsce ze takie reklamy wisialy "zatrzymaj sie I zyj" chodzilo o przejazdy

a durny narod nawet wozkami napie...ja ile fabryka dala

nie pisza nic czy maszynista przezyl
Obserwuj wątek
    • trypel Re: Polacy glaby tak jezdza, tak jezdza i potem.. 14.10.18, 13:50
      Maszynista sie nie przejmuj. Oni są do tego przyzwyczajeni. Co i rusz pcha sie im ktoś na tory.
      Wkurzałbym sie tylko jakbym siedział w tym pociągu bo pewnie załapał niezłe opóźnienie.
      • szymi_mispanda Re: Polacy glaby tak jezdza, tak jezdza i potem.. 14.10.18, 13:53
        dlatego powinni na maszynistow przyjmowac ludzi rozumnych I w takim przypadku tylko spryskiwacz, wycieraczki I ogien do przodu
        • trypel Re: Polacy glaby tak jezdza, tak jezdza i potem.. 14.10.18, 14:00
          Niestety moze oni by tak i chcieli ale przez takiego idiotę na torach trzeba wzywać prokuraturę. I od razu robi sie pare h opóźnienia.
          • nazimno Re: Polacy glaby tak jezdza, tak jezdza i potem.. 14.10.18, 14:07
            Uszlo Waszej uwadze: "Policja nie wyklucza, że mogło to być samobójstwo."
            I wszystkie komentarze sa wtedy bez znaczenia.
            • trypel Re: Polacy glaby tak jezdza, tak jezdza i potem.. 14.10.18, 14:16
              Dlaczego?
              Trzeba byc cholernie złośliwym osobnikiem żeby popełnić samobójstwo w sposób który spieprzy dzień kilkuset osobom.
              • nazimno Re: Polacy glaby tak jezdza, tak jezdza i potem.. 14.10.18, 14:25
                Takie kryteria w swiadomosci samobojcy w ogole nie istnieja.
                Stawianie jakichkolwiek hipotez jest rowniez bez sensu.
                Wszystko tu jest jak w tabloidzie.
                Niczego to nie rozwiazuje.

              • tbernard Re: Polacy glaby tak jezdza, tak jezdza i potem.. 14.10.18, 19:33
                trypel napisał:

                > Dlaczego?
                > Trzeba byc cholernie złośliwym osobnikiem żeby popełnić samobójstwo w sposób który spieprzy dzień kilkuset osobom.

                Powinni wysłać tam psychologa, który to uświadomi samobójcy i może jeszcze raz się zastanowi nad tym co zrobił.
                • trypel Re: Polacy glaby tak jezdza, tak jezdza i potem.. 15.10.18, 07:19
                  Na zastanowienie czas miał przedtem. Ale moze można by było pokryć koszty opóźnienia z jego masy spadkowej.
                  • waga170 Re: Polacy glaby tak jezdza, tak jezdza i potem.. 15.10.18, 07:28
                    Nawet gdyby masa spadkowa skladala sie tylko z jego wozka inwalidzkiego, powinien byl go ciul zostawic obok torow dla kogos potrzebujacego i gibnac sie na same tory bez wozka.
            • szymi_mispanda Re: Polacy glaby tak jezdza, tak jezdza i potem.. 14.10.18, 14:16
              ty wlasnie kiedys myslalem sobie jak popelnic samobojstwo jakbym byl sparalizowany ale zawsze logicznie mi wychodzilo ze bym zaplacil lekarzowi za przedawkowanie czegos tam

              bo widzialem jak sie chlop wkrecil w winde kotwiczna - to ci powiem ze jak nie masz farta I cie ta lokomotywa jakos wciagnie w te kola to nie jest dobra opcja

              jakos tak sie robi ze jak nie stracisz przytomnosci to sie chyba wylaczaja przekazniki bolu I chlop wisial jak mu lape wyciagali widzac wlasne miesnie reki I kosc I ku... normalnie gadal.

              wiec jak pisza ze ktos probowal popelnic samobojstwo rzucajac sie pod pociag czy tramwaj to mi sie nie chce wierzyc
              • bigzaganiacz Re: Polacy glaby tak jezdza, tak jezdza i potem.. 14.10.18, 20:45
                Jak cos to dzwon , zaplacisz 1000$ + koszty dostaniesz strzal z najlepszej heleny , bedzie pan zadowolony
              • vogon.jeltz Re: Polacy glaby tak jezdza, tak jezdza i potem.. 15.10.18, 11:51
                Jednakowoż słyszałem, że rzucenie się pod pociąg jako metoda samobójstwa ma skuteczność bliską 100%.
                • nazimno Re: Polacy glaby tak jezdza, tak jezdza i potem.. 15.10.18, 11:57
                  Powinienes sprawdzic te hipoteze na sobie.
            • waga170 Re: Polacy glaby tak jezdza, tak jezdza i potem.. 15.10.18, 04:44
              > Uszlo Waszej uwadze
              Uszlo naszej uwadze ze ten nieszczesnik niezupelnie rozdzielil frakcje w tej nowej mieszance 70% alkoholu i 30% ropy, lyknal ciut za duzo ropy i mu sie wydawalo ze wozek jest w dyzlu.
          • szymi_mispanda Re: Polacy glaby tak jezdza, tak jezdza i potem.. 14.10.18, 14:08
            ja to podziwiam chlopakow z MPO co to potem sprzataja. takiego dziada z wozka z czolowki z lokomotywa inrtercity to chyba musza go do siatki pozbierac szufelka.

            A potem do domu I zona pyta "jak tam w robocie?"
            "a dzien jak codzien kochanie, tylko dupy nie moglismy znalezc bo lezala w krzakach 500 metrow dalej"

            hyhy
    • duze_a_male_d_duze_m Re: Polacy glaby tak jezdza, tak jezdza i potem.. 15.10.18, 10:00
      Życie w Gdańsku Oruni, inwalida. Na 100% samobójstwo.
    • bimota Re: Polacy glaby tak jezdza, tak jezdza i potem.. 15.10.18, 14:24
      DZIWNE METODY SAMOZABIJANIA, A ZARAZEM CHYBA NAJCZESTSZE W MEDIACH:

      1. POCIAG
      2. POWIESZENIE, NAJCZESCIEJ W LESIE LUB NA KLATCE SCHODOWEJ W BLOKU. CIUT SKOMPLIKOWANE, I TU CHYBA SMIERC NIE DZIALA SZYBKO I SPRAWNIE, CZYLI MAMY SAMOTORTUROWANIE...
      3. ROZNEGO RODZAJU SKOKI, W TYM DO WODY...

      WYGLADA NA TO, ZE SAMOBOJCY SA SPECYFICZNA GRUPA LUDZI, WYJATKOWO ODWAZNI MASOCHISCI, DO TEGO Z FANTAZJA. EW. TOTALNIE POZBAWIENI WYOBRAZNI... NORMALNY CZLOWIEK LYKNAL BY JAKIES SRODKI NASENNE, CZY COS...

      A WINNA, OCZYWISCIE, WLADZA. POWINNI ZAMIAST BARIEREK DAWAC OPUSZCZANE PLOTY, BY MYSZ SIE NIE RPZECISNELA I WYDLUZYC CZAS OPUSZCZENIA MIN. DO GODZINY... TYLKO NIE WIEM CO Z PRZEJAZDAMI NIESTRZEZONYMI... CHYBA WYSTARCZY ZAINSTALOWAC JAKIES SWIATELKA, BO PEWNIE LUDZIE TOROW NIE ZAUWAZAJA...
      • tbernard Re: Polacy glaby tak jezdza, tak jezdza i potem.. 16.10.18, 18:41
        Samobójcy to najwięksi bohaterowie ale czasem przesadzają. Gdyby istniały placówki z legalną eutanazją, to by człowiek się zarejestrował i w cywilizowanych warunkach można by przeprowadzić odpowiednie czynności. Przede wszystkim można by bezboleśnie wyłączyć mózg, ale tak aby dało się wykorzystać organy nadające się do przeszczepów.
        • bimota Re: Polacy glaby tak jezdza, tak jezdza i potem.. 16.10.18, 19:46
          TO OTWORZ PLACOWKE, BIZNES JAK ZNALAZL...
          • tbernard Re: Polacy glaby tak jezdza, tak jezdza i potem.. 16.10.18, 22:20
            U nas nie jest to zgodne z prawem, bo jesteśmy państwem zacofanym.
            • nazimno Re: Polacy glaby tak jezdza, tak jezdza i potem.. 17.10.18, 08:54
              Czyzby najbardziej "postepowa" byla iii rzesza?
              /dla tepych - sarkazm to byl/
              • bimota Re: Polacy glaby tak jezdza, tak jezdza i potem.. 17.10.18, 11:06
                SZKODA, BO PRAWDE NAPISALES AKURAT...

                CHOCIAZ AKURAT TAKIE PUNKTY SAMOBÓJCZE WIELE BY ULATWILY...

                ALE W SUMIE CO JEST NIEZGODNE ? DOSTRCZANIE NARZEDZI SAMOBOJCZYCH ?
                • tbernard Re: Polacy glaby tak jezdza, tak jezdza i potem.. 17.10.18, 11:19
                  Same dostarczenie potrzebnych rekwizytów wraz z instrukcją chyba jeszcze nie jest nielegalne. Ale aktywna pomoc, na przykład wstrzyknięcie komuś czegoś śmiertelnego to już chyba zabójstwo.
                  No ale powiedzmy, że odrzucamy aktywną pomoc i przychodzi jakiś desperat chcąc samodzielnie zgodnie z instrukcją postąpić. Czy jest możliwe opracowanie dla niego takiej instrukcji, aby bezboleśnie się unicestwił, a przy okazji organy które miał zdrowe przed śmiercią nadawały się do transplantacji?
                  • bimota Re: Polacy glaby tak jezdza, tak jezdza i potem.. 17.10.18, 16:00
                    A TOBIE JESZCZE BIZNAS NA ORGANACH CHODZI PO GLOWIE...

                    ALE WTEDY MOGL BYM CIE TORTURAMI ZMUSISC DO SPISANIA OSWIADCZENIA, A POTEM ZABIC, NIBY NA TWOJE ZYCZENIE... TRZA BY CHYBA POWOLAC KONSYLIUM NOTARIUSZY...

                    NIE WIEM CZY JEST MOZLIWE WYLACZENIE MOZGU PRZY UTRZYMANIU POZOSTALYCH FUNKCJI. EKSPERYMENTUJ NA SOBIE... :p PODOBNO RUSKI POTRAFIA SAMA GLOWE UTRZYMAC PRZY ZYCIU, A NAWET JA PRZESZCZEPIC...
        • szymi_mispanda Re: Polacy glaby tak jezdza, tak jezdza i potem.. 16.10.18, 20:26
          a moze uleczyc lepiej? kto chce sie zabic? chory czlowiek. jak gej. wymaga leczenia.
          • smutny.gej Sugestia 16.10.18, 20:59
            szymi_mispanda napisał(a):

            >chory czlowiek. jak gej. wymaga leczenia.<

            Odpier.dol się od gejów, eunuchu. Sam się lecz.
          • tbernard Re: Polacy glaby tak jezdza, tak jezdza i potem.. 16.10.18, 22:29
            Jak by samobójca chciał leczenia to by się do przychodni zarejestrował. Nie widzę tu związku z gejami. Gej wymaga leczenia, jak na coś zachoruje, tak jak każdy normalny człowiek.
          • bimota Re: Polacy glaby tak jezdza, tak jezdza i potem.. 17.10.18, 11:08
            GEJ NIE PO TO ZOSTAWAL GEJEM, BY GO Z TEGO LECZONO...
            • misiaczek1281 Re: Polacy glaby tak jezdza, tak jezdza i potem.. 17.10.18, 21:36
              a jak zostać gejem?
              • bimota Re: Polacy glaby tak jezdza, tak jezdza i potem.. 17.10.18, 22:32
                rozglaszac dookola "jestem gejem"

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka