Dodaj do ulubionych

agresja na forum

23.03.21, 08:47
ostatnio widzę dużo agresji na forum. Na pewno kryje się za tym frustracja i stres w związku z epidemią.
Panowie, wyluzujmy. Nie ma co jeszcze sobie nerwów niszczyć.
Obserwuj wątek
        • galtomone Re: agresja na forum 23.03.21, 09:28
          bywalec.hoteli napisał:

> Jeep, wiem, że nie jestem owieczką, ale to bardziej w normalnych czasach. Teraz
          > wolę odpuszczać, bo widzę, że napięcie na auto moto przekroczyło stan krytyczn
          > y.

I czym to grozi?

Moze lepiej zeby ludzie tu cisnienie spuszczali zamiast zone lac po pysku w domu?
    • klemens1 Re: agresja na forum 23.03.21, 09:19
      Mnie wkurwia spierdalanie od tematu. Ponieważ jest to chyba tutaj ewenement, więc w takich przypadkach poradzę się w tym wątku, co byście zrobili na moim miejscu.
    • jeepwdyzlu Re: agresja na forum 23.03.21, 09:42
      Bywalec masz rozdwojenie jaźni?
      W tym.samym czasie piszesz:

waga, nie sraj klemensa żarem mówię po raz wtóry
      Jak to nie jest agresywne to co jest?
      Usmieszek na końcu nie.zmienia chamstwa w konwalijki..
    • qqbek Re: agresja na forum 23.03.21, 09:43
      Mi tylko przy misiu i naziku puściły hamulce.
      Jednego blokuję, jak tylko zobaczę, drugi sam się usunął.
      Tak więc prawie kwartał "na luzie" już, postanowienie noworoczne działa.
      A futrzasty niech sobie siedzi w domku i pali podkładami kolejowymi w piecu. Jak bozia działa tak, jak by futrzasty chciał, to za trucie sąsiadów będzie się jeszcze smażył.
      • cebulako Re: agresja na forum 23.03.21, 11:00
        qqbek napisał:

> Mi tylko przy misiu i naziku puściły hamulce.
        > Jednego blokuję, jak tylko zobaczę, drugi sam się usunął.
        > Tak więc prawie kwartał "na luzie" już, postanowienie noworoczne działa.
        > A futrzasty niech sobie siedzi w domku i pali podkładami kolejowymi w piecu. Ja
        > k bozia działa tak, jak by futrzasty chciał, to za trucie sąsiadów będzie się j
        > eszcze smażył.
        >

Jak widać twoje blokowanie jest nieskuteczne. Nie palę żadnymi podkładami i nigdy nimi nie paliłem. Masz urojenia. Nigdy nie pisałem o podkładach kolejowych ale o czystych deskach z dachu i pisałem to 2 lata temu a nie dziś a ty dziś o tym wspominasz jakby to było wczoraj. Węgiel truje o wiele bardziej niż drewno i co? O węglu nic nie piszesz? a Diesel też truje i co? Obecnie powietrze jest czyste, ludzie zakładają nowe piece, znam wielu takich i ja też za rok zakładam na gaz. Żyjesz przeszłością urojoną . Nie pij tyle:)
        • cebulako Re: agresja na forum 23.03.21, 11:03
          i usprawidliwianie się że tylko przy misiu puściły hamulce jest śmieszne...aż puściły i były tu groźby karalne o bluzganiu nie wspominając....rozumiem że tłumaczysz się bo ci głupio? cóż... wybaczam :) !
        • cebulako Re: agresja na forum 23.03.21, 11:04
          stavros2002 napisał:

> Przecież tę mendę wystarczy ignorować, wygaszonego czy nie. A wy wciąż dajecie
          > się wkręcać w dyskusje, choć od pierwszego zdania widać kto pisze.
          >

prezentujesz agresję bo wyzywasz od mend. Ja tego nie robię. Każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie i dyskutować. Nie zabieraj nikomu tego prawa ....a ty kim jesteś ? no kim?
          • cebulako Re: agresja na forum 23.03.21, 11:06
            ja przynajmniej agresji biernej nie promuję jak wy :) sorry :) może jestem jaki jestem upierdliwy wkurzający chwilami , ale nie wyzywam wulgarnie jak wy ...i dla mnie to wy jesteście poziom niżej : wulgaryzmy, dyskryminacja ignorowanie....nara
              • marekggg Re: agresja na forum 23.03.21, 11:58
                tylko 16?
                sazasca Usuń
                2menaley Usuń
                qubek112 Usuń
                misio3 Usuń
                reuter Usuń
                misiek101 Usuń
                millord Usuń
                misio125 Usuń
                mordkas Usuń
                kaczkadziwaczka Usuń
                xmen3 Usuń
                czajkowski2 Usuń
                czajkowski1 Usuń
                zenekzewsi Usuń
                misiak997 Usuń
                kawassaki Usuń
                pluszowy Usuń
                oliwia80 Usuń
                misiaq009 Usuń
                gonzalos Usuń
                margotofacet Usuń
                steward01 Usuń
                onemoretime Usuń
                driver5 Usuń
                futrzasty Usuń
                klm747 Usuń
                uszatek531 Usuń
                misiaczek12813 Usuń
                misiaczek1281 Usuń
                czajkasra Usuń
                pooryorick Usuń
                politycznie.niepoprawna Usuń
                przepyszny_jagielnik Usuń
                misiok212 Usuń
                cebulakos Usuń
                misiek123411 Usuń
                flisakowy Usuń
                gonzo4 Usuń
                cebulak

• cebulako Re: agresja na forum 23.03.21, 13:53
                    stavros2002 napisał:

> To już się kwalifikuje pod psychiatrę i terapię. Menda musi być głęboko przetrą
                    > cona.
                    >
                    racja...wasze ignorowanie ludzi nadaje się pod psychoterapię
                  • marekggg Re: agresja na forum 23.03.21, 14:21
                    no wlasnie - i jest tutaj paru gosci co czasami tez napisze niezla pierdole, ale nie az taka i nie w kazdym poscie. na tych to sie mozna nawet posmiac, ale na futrakowych nie ma co. on to faktycznie pisze na serio.
                    • cebulako Re: agresja na forum 23.03.21, 14:55
                      marekggg napisał:

> no wlasnie - i jest tutaj paru gosci co czasami tez napisze niezla pierdole, al
                      > e nie az taka i nie w kazdym poscie. na tych to sie mozna nawet posmiac, ale na
                      > futrakowych nie ma co. on to faktycznie pisze na serio.

wolność słowa polega na tym że każdy może pisać co chce...nawet pierdoły....i nikt nie powinien nikomu niczego zabraniać pisać....freedom panie
        • klemens1 Re: agresja na forum 23.03.21, 11:12
          stavros2002 napisał:

> Przecież tę mendę wystarczy ignorować, wygaszonego czy nie. A wy wciąż dajecie
          > się wkręcać w dyskusje, choć od pierwszego zdania widać kto pisze.
          >
          Co warte zaznaczenia w powyższej wypowiedzi - od pierwszego zdania widać, kto pisze. Jeszcze ew. patrzę na koniec, czy uśmieszek jest i od razu do ignorowanych - bez wnikania w pozostałą treść.
          • cebulako Re: agresja na forum 23.03.21, 13:59
            klemens1 napisał:

> stavros2002 napisał:
            >
            > > Przecież tę mendę wystarczy ignorować, wygaszonego czy nie. A wy wciąż da
            > jecie
            > > się wkręcać w dyskusje, choć od pierwszego zdania widać kto pisze.
            > >
            > Co warte zaznaczenia w powyższej wypowiedzi - od pierwszego zdania widać
            > , kto pisze. Jeszcze ew. patrzę na koniec, czy uśmieszek jest i od razu do igno
            > rowanych - bez wnikania w pozostałą treść.

no bo ignorujesz ludzi...a ja zakładam nowe konto i znowu musisz mnie przeczytać choć pierwsze zdanie zanim dodasz do ignorowanych :) po prostu pokazuje ci gdzie mam twoje ignorowanie i że jest ono nieskuteczne ! Niech żyje wolność słowa !
    • waga170 Re: agresja na forum 23.03.21, 11:16
      Niestety widac tu tylko moj tekst a nie widac mojej miny ani nie slychac mojego glosu.
      Mialem kiedys jamniczke z ktora dla gosci robilismy takie przedstawienie: Przymilnym glosem z usmiechem na twarzy mowilem Chodz tutaj, poloz sie (kladla sie) a ja cie przekroje na pol (merdala ogonem jak opetana) ugotuje i na ostatnie glosniej wypowiedziane ZJEM sie zesikiwala z radosci. Sadzac tylko po czytanym tekscie, bylbym sadysta i chamem pelnym agresji w stosunku do zwierzat:)
      • jeepwdyzlu Re: agresja na forum 23.03.21, 12:06
        Chodz tutaj, poloz sie (kladla sie) a ja cie przekroje na pol (merdala ogonem jak opetana) ugotuje i na ostatnie glosniej wypowiedziane ZJEM sie zesikiwala z radosci
        ---
        Dla gości?
        Ja to mojemu psiakowi mówię codziennie. Oraz że go sprzedam na zupę Koreańczykom
        • waga170 Re: agresja na forum 23.03.21, 12:25
          Kiedys zona i corka weszly w galerii do takiego sklepu z "lingerie" w stylu odwaznym, a ja sobie czekalem na zewnatrz. Po jakichs 20 minutach stracilem cierpliwosc, wlazlem do srodka, pokazalem na zegarek i powiedzialem do domu jazda bo tam czeka na mnie niemiecka narzeczona. Lekko zdziwilo to pania sprzedawczynie. Zauwazywszy to, powiedzialem tak tak, moja niemiecka narzeczona juz lezy na wznak i ma cycki wywalone do gory. Tej galy malo nie wyszly z orbit. No to sprecyzowalem ze wszystkie szesc cyckow. Ciagu dalszego nie widzialem bo zem wyszedl.
    • toreon Re: agresja na forum 23.03.21, 17:18
      Mnie zawsze ciekawiło czy ci którzy tutaj są najbardziej wkurwiający to w życiu prywatnym są całkiem w porządku i na odwrót. Coś czuję, że może być coś na rzeczy.
      • marekggg Re: agresja na forum 23.03.21, 20:16
        tego raczej nie zbadasz - bo co - chcesz sie spotkac z idiota? jak by to byl prawdziwy idiota, to by mial chwile normalnosci. ale futrzak nie ma. to jest po prostu dupek do kwadratu.
    • engine8 Re: agresja na forum 23.03.21, 17:30
      ja to poszedlem nawet na egrazyne i chcialem zobaczy ilemi zajmie aby mnie zbanowaly
      Ale na razie nie... niektore tylko sie pienia - to pewnie te ze strajkow i wyzywaj mnie od chujow i starych ramoli i chamow i czego tam jeszcze
      A jak sie juz wkurwia tak mocno to mi od bywalcow wymyslaja... heheheheha
    • wislok1 Re: agresja na forum 23.03.21, 18:07
      Ruski szpion se jajca robi, najpierw mnie wyzywa do adolfikow, uwaza wszystkich mieszkancow Niemiec za hitlerowcow, a teraz prosi o brak agresji...

Niesamowity tupet i skrajna obluda
    • engine8 Wyglada ze nie tylko - w domach tez 23.03.21, 20:06
      Dzieci nie robicie?
      Kurna macie czas, maszynki do dzieci pod reka i 500+ co wam jeszcze brakuje?
      Kto wam bedzie emerytury findowal?
      Do seksu bez zabezpieczen biegiem marsz!

next.gazeta.pl/next/7,151003,26909796,koronawirusowy-baby-doom-nozyce-demograficzne-szerokie-jak.html#s=BoxMMt1

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka