Gość: jj IP: 195.82.167.* 01.11.04, 21:00 czy ktos moze mi powiedziec czy da sie w jakis sposob (nie inwazyjny, nie niszczacy) sprawdzic czy zostala polozona szpachla czy jest zdrowa blacha. duze dzieki Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: Gosc Re: szpachla IP: *.net 01.11.04, 21:33 Najprostszy sposob to magnes.Takie cos zreszta maja likwidatorzy z ubezpieczalni,jada tym na okolo samochodu,moga sprawdzic nawet grubosc szpachli albo powloki lakierniczej.Sprawdza nawet jezeli samochod jest nie bity ale przemalowany np. z bialego. Link Zgłoś