IP: 195.82.167.* 01.11.04, 21:00
czy ktos moze mi powiedziec czy da sie w jakis sposob (nie inwazyjny, nie
niszczacy) sprawdzic czy zostala polozona szpachla czy jest zdrowa blacha.
duze dzieki
Obserwuj wątek
    • Gość: Gosc Re: szpachla IP: *.net 01.11.04, 21:33
      Najprostszy sposob to magnes.Takie cos zreszta maja likwidatorzy z
      ubezpieczalni,jada tym na okolo samochodu,moga sprawdzic nawet grubosc szpachli
      albo powloki lakierniczej.Sprawdza nawet jezeli samochod jest nie bity ale
      przemalowany np. z bialego.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka