Dodaj do ulubionych

OT katole oburzeni

30.10.22, 16:47
Wałbrzych. Oburzenie na prawicy - rodzice i uczniowie nie wybrali Jana Pawła II na patrona szkoły

wielkie oburzenie, bo ludzie nie chca obroncy pedofilow na patrona. a wybrali kobiete (do tego biala i nawet nie niemke), jaks Daisy. niektorym katolom sie to chyba kojarzy z bajkami Dysney'a.
No coz - kobieta zrobila wiecej dla miasta niz cala ta katolska mafia
Obserwuj wątek
    • stavros2002 Re: OT katole oburzeni 30.10.22, 17:05
      Disneya.
      • marekggg Re: OT katole oburzeni 30.10.22, 17:28
        masz cos do powiedzenia? czy zal dupe sciska?
        • stavros2002 Re: OT katole oburzeni 30.10.22, 19:02
          Poprawiłem twój błąd. Nie dopowiadaj sobie fantazji.
          • marekggg Re: OT katole oburzeni 30.10.22, 19:12
            i dalo ci to satysfakcji? jezeli tak, to dobrze.

btw. dowalic komus -no tak to takie slowianskie. wide to co robia orki na wschod od polski.
            • stavros2002 Re: OT katole oburzeni 30.10.22, 19:20
              Nikomu nie dowalam, nie projektuj swoich fantazji, jesteś pobudzony. A co mają do tego ruŻcy, to już zupełnie nie wiem.

Po prostu w jednym wyrazie popełniłeś dwa błędy.
              • marekggg Re: OT katole oburzeni 30.10.22, 19:50
                niech ci bedzie, niczego innego sie nie spodziewalem.
            • klemens1 Re: OT katole oburzeni 31.10.22, 10:47
              marekggg napisał:

> i dalo ci to satysfakcji? jezeli tak, to dobrze.
              >
              > btw. dowalic komus -no tak to takie slowianskie. wide to co robia orki na wscho
              > d od polski.

To, co napisałeś, kwalifikuje się na idiotyzm roku.
    • only_the_godfather Re: OT katole oburzeni 30.10.22, 17:24
      Ta kobieta zrobiła bardzo dużo dla Wałbrzycha i okolic, mieszkała na zamku Książ, z jej incjatywy miasto zaczęło się rozwijać, budowała szkoły angażowała się społecznie. Za to święty kremówkożerca obrońca pedofilów papą mem nawet nigdy nie był w Wałbrzychu.
    • taniarada Re: OT katole oburzeni 30.10.22, 17:44
      Jak czytam matole to mi cos w gardle rośnie .To nie jest powód obrażać katolików bo każdy ma inne zdanie .Mogę wkleić post o niewierzących lub ateistach .Żałosne .Jest forum religijne u snajpera tam wzbudzisz euforię .Wierzę w Boga nie w księdza .
      • taniarada Re: OT katole oburzeni 30.10.22, 17:45
        Katole .
      • only_the_godfather Re: OT katole oburzeni 30.10.22, 17:55
        Przecież całą aferę nakręca właśnie prawica i katole. Nie mam nic do ludzi wierzących, chcą to wierzą ich sprawa, wkurzają mnie natomiast katole którzy na siłę wszędzie i każdemu wciskają jedynie słuszną wedle nich wiarę.
        • marekggg Re: OT katole oburzeni 30.10.22, 17:59
          dokladnie tak jest. i katolami nazywam ludzi, ktorzy slepo wierza w jakies zbawienie. katole wierza w jakis raj, muzulmanie w jakis raj i kilkanastu dziewic. nie wiem co gorsze (tzn chyba wiem - o ile muzulmanie beda bzykac te w sukienkach, to katoli beda bzykac ci w sukienkach). qrwa zajebiscie.
          jedni i drugi sa w stanie za te ich pierdoly mordowac.

ake spotkalem juz i super OK katolikow, i muzulmanow. ale zaden z nich mi nie wciskal propagande.
          • nousecomplaining Re: OT katole oburzeni 30.10.22, 18:42
            > jedni i drugi sa w stanie za te ich pierdoly mordowac
            I to jest właśnie we wszystkich religiach pojebane. Niech se qrwa wierzą w co chcą, byle w imię tej wiary nie robili innym krzywdy. BTW, to już wolę te dziewice 😁
      • marekggg Re: OT katole oburzeni 30.10.22, 17:55
        ja wierze nie w boga a w to ze jak sam sobie nie pomoge, to nikt mi nie pomoze.
        • taniarada Re: OT katole oburzeni 30.10.22, 18:14
          A kogo to obchodzi czy wierzysz ,czy nie wierzysz .Tu nikt tego nie neguje .Tylko żałosne jest twoje pisanie o ludziach którzy wierzą i są katolikami .Grubo nie w porządku .
          • only_the_godfather Re: OT katole oburzeni 30.10.22, 18:17
            Dalej nie rozumiesz. No chyba, że u katolików to normalne...
          • klemens1 Re: OT katole oburzeni 31.10.22, 10:49
            taniarada napisał:

> A kogo to obchodzi czy wierzysz ,czy nie wierzysz .Tu nikt tego nie neguje .Ty
            > lko żałosne jest twoje pisanie o ludziach którzy wierzą i są katolikami .Grubo
            > nie w porządku .

Tu nie chodzi o to, że wierzą i że są katolikami.

• gzesiolek Re: OT katole oburzeni 30.10.22, 18:46
      Debile Katole...

Ja jestem katol i nie jestem oburzony wcale a wcale...
      Jeszcze więksi debile wypowiadali się z PiS o skręcie Wałbrzycha w stronę niemieckości... Nawet nie żądali sobie trudu by cokolwiek poczytać...
      • taniarada Re: OT katole oburzeni 30.10.22, 19:07
        To twój problem .Nie interesuje mnie polityka i kto rządzi .Bo wszyscy są siebie warci .Mnie to drażni .
        • gzesiolek Re: OT katole oburzeni 30.10.22, 21:08
          Ale co? Mnie nie drażni wybór mieszkańców Wałbrzycha... Ciebie drażni?
    • bolo2002 Re: OT katole oburzeni 30.10.22, 18:54
      PISiory myślą, że ona była tęczowa!
    • wislok1 Re: OT katole oburzeni 30.10.22, 19:42
      Ja sie zgadzam z wynikami referendum, Daisy to byla bardzo zasluzona dla miasta osoba,
      Nazisci ja przesladowali.....

Nie podoba mi sie to okreslenie katol....
      Wiem, ze dla drugiej strony lewakiem byl nawet Churchill, co dopiero Roosevelt, co dopiero Adenauer czy Brandt....
      W zasadzie ich zdaniem kazdy, kto nie byl lub nie jest faszysta, to byl lub jest lewak....

Ale nie znizajmy sie do ICH poziomu....
      • marekggg Re: OT katole oburzeni 30.10.22, 20:30
        Churchil lewakiem - hmmm
        Adenhauer - CDU

moze troche poczytaj zanim napiszesz.

Brandt - SPD (no dobra - lewak)
        Roosevelt - Demokrata (no dobra - lewak)

woalbym dzisiaj takich lewakow jak Brandt i Roosevelt niz Macron, Scholz, Meloni itp.

co do katoli - bardzo dobrze wiesz jakie to ma znaczenie, wiec nie udawaj glupka.
        • stavros2002 Re: OT katole oburzeni 30.10.22, 20:38
          Adenauer to katol. Schuman, Czcigodny Sługa Boży Kościoła. Kennedy katol. Biden katol.

Potępmy ich zbrodnie.
        • wislok1 Re: OT katole oburzeni 30.10.22, 21:13
          Nie udaje nikogo....

Nie podoba mi sie prostu nienawisc w polityce....

To, ze druga strona ja stosuje, to wiem......
          Ale do niczego dobrego nie prowadzi, ze dajemy sie sprowkowac....
          • marekggg Re: OT katole oburzeni 30.10.22, 21:31
            dobra, ale zanim zaczniesz tutaj ludzi obrzucac lewakami, to poczytaj.
            lewacy w PL to morawiecki, kaczynski. w DE to Wissler, potem zielona Lang, Habeck i Ozdemir.

inna kwestia - to pani Wagenknecht. ta przynajmniej jakos wyglada, no ale maz G. Gysi...
            • wislok1 Re: OT katole oburzeni 30.10.22, 21:34
              To sa wlasnie epitety......

Nikt z nich nie jest lewakiem.....
              • wislok1 Re: OT katole oburzeni 30.10.22, 21:45
                Katolicy, protestanci, wierzacy, niewierzacy, prawica, lewica, itd....

Kazdy ma prawo do zycia i do przedstawienia swoich pomyslow na to zycie i nikogo nie wolno z tej okazji dyskryminowac......

I nie ma co sie nawzajem napuszczac, bo to tylko prowadzo do wojny domowej....
                • marekggg Re: OT katole oburzeni 30.10.22, 21:48
                  jezeli pracujesz i ktos ci zabiera 2/3 twojego dochodu zeby go oddac tym co nigdy nie pracowali - to jest lewakiem
    • bywalec.hoteli Re: OT katole oburzeni 30.10.22, 20:36
      a na Słowacji i w Belgii jaka religia dominuje? Dziś
      • wislok1 Re: OT katole oburzeni 30.10.22, 21:22
        W obu panstwach katolicka...

Ale to nie ma zadnego znaczenia realnie.....
        Ludzie dziela sie na madrych i glupich, nie wedlug wyznaniia czy braku wyznania....

Nie ma zadnego sensu sie obrzucac epitetami typu lewak czy katol....

A jak druga strona to robi, to nie ma zadnego sensu sie dac sprowokowac....

Obojetnie kto prowokuje....

Inaczej dojdzie do powszechnego mordobicia i WSZYSCY na tym straca....
        • marekggg Re: OT katole oburzeni 30.10.22, 21:24
          wychodzisz na prosta
      • marekggg Re: OT katole oburzeni 30.10.22, 21:32
        katolicy wszedzie. w holandii protestanci, w niemczech - nie wiem dokladnie. na poludniu katole. ale oni placa podatki, wiec jezeli juz sa katolami, to placa.
        • wislok1 Re: OT katole oburzeni 30.10.22, 21:40
          Bez przesady......

W Holandiii katolikow bylo jeszcze po 1945 40%, potem zaczelo sie masowe wystepowanie z kosciola....

Cale poludnie Holandii bylo katolickie.....

Za to w rzekomo katolickiej Bawarii po 1945 bylo 25% protestantow, Norymberga na przyklad.....

W sasiedniej Badenii-Wirtembergii byl remis 50 do 50, katolicy i protestanci....

Wiec piszesz tylko o swoich wyobrazeniach, nie o faktach
    • engine8t Re: OT katole oburzeni 30.10.22, 23:52
      Chcesz aby cie szanowano? Szanuj innych nawet jak sie z nimi nie zgadzasz.
      • trypel Re: OT katole oburzeni 31.10.22, 07:09
        Niestety to musi działać obustronnie
        A niejaki Walaszczyk, autor tego czegoś wpolityce.pl/polityka/619977-ksiezna-daisy-lepszym-wzorem-niz-papiez-polak
        Nie wykazuje śladu szacunku do wyborów innych
        • gzesiolek Re: OT katole oburzeni 31.10.22, 08:58
          Przy okazji błaźniąć się historycznie... Ale suweren kupi...
        • wislok1 Re: OT katole oburzeni 01.11.22, 21:19
          Gdyba ksiezna, zreszta kuzynka Winstona Churchilla, byla wyznania katolickiego i przekazala spore sumy na okoliczne katolickie klasztory i parafie, to by ci sami dzialacze kaczej partii agitowali za jej patronatem dla szkoly.....

No, ale tak nie bylo i tu jest caly pies pogrzebany...

No, ale to nie zmienia faktu, ze nie jest to fajne uzywac hasel typu katol czy lewak.....
      • klemens1 Re: OT katole oburzeni 31.10.22, 10:53
        engine8t napisał:

> Chcesz aby cie szanowano? Szanuj innych nawet jak sie z nimi nie zgadzasz.

Dobra rada dla katoli.
      • misio3 Re: OT katole oburzeni 31.10.22, 15:25
        engine8t napisał:

Racja. On nie ma szacunku. Wyzywaniem od katoli i atakiem na papieża pokazuje brak kultury i szacunku. O zmarłych źle sie nie mówi bo nie mogą sie bronić. Żenujące
      • marekggg naprawde? 31.10.22, 15:43

kto to pierdolil o gorszym sorcie? bo widaje mi sie ze to jakis lewak katolicki z zoliborza byl.
    • toreon Re: OT katole oburzeni 31.10.22, 21:58
      Kto to jest katol?
      • trypel Re: OT katole oburzeni 31.10.22, 22:01
        slang.pl/katol/
      • klemens1 Re: OT katole oburzeni 31.10.22, 22:23
        toreon napisał:

> Kto to jest katol?

Katol od katolika różni się tym, co kibol od kibica.
        • nousecomplaining Re: OT katole oburzeni 01.11.22, 16:29
          > Katol od katolika różni się tym, co kibol od kibica.
          Dobre. Ale myślę, że często "katol" to niemiłe określenie celowo stosowane wobec całości zbioru. I to nie jest fajne. Nie wiem jak jest w przypadku autora wątku.

Jeszcze mi przyszło do głowy:
          robol vs. robotnik
          ryl vs. górnik
          robal vs. insekt

Jeszcze się nie napiłem dzisiaj, najwyraźniej muszę to nadrobić. Może coś mądrzejszego wtedy napiszę.
          • marekggg Re: OT katole oburzeni 01.11.22, 17:11
            nousecomplaining napisał(a):

> > Katol od katolika różni się tym, co kibol od kibica.
            > Dobre. Ale myślę, że często "katol" to niemiłe określenie celowo stosowane wobe
            > c całości zbioru. I to nie jest fajne. Nie wiem jak jest w przypadku autora wąt
            > ku.

jest to niemile okreslenie stosowane do tej czesci zbioru, ktora na sile chce zmusic cala reszte spoleczenstwa do jakichsh bardzo dziwnych praktyk, roznych zakazow itp.

> Jeszcze mi przyszło do głowy:
            > robol vs. robotnik
            > ryl vs. górnik

to jest slang

> robal vs. insekt

robal jest tez niemile okreslenie.

> Jeszcze się nie napiłem dzisiaj, najwyraźniej muszę to nadrobić. Może coś mądrz
            > ejszego wtedy napiszę.

moze tak a moze nie.
            • nousecomplaining Re: OT katole oburzeni 01.11.22, 20:56
              > robol vs. robotnik
              > ryl vs. górnik
              to jest slang
              Hmm, serio?

> robal jest tez niemile okreslenie
              No właśnie. Chyba nie do końca zrozumiałeś mój wpis.
              • marekggg Re: OT katole oburzeni 01.11.22, 21:07
                a czy ty sobie zdajesz sprawe z tego ze co piszesz moze miec rozne znaczenie w roznych czesciach twojego kraju ojczystego, albo ze nikt tego nie zna w innych zakatkach?

a to ze ktos jest robolem - mam nawet takich znajomych, sami powiedzieli i sie tym nigdy nie kryli.

moze ty takich nie znasz...
                • nousecomplaining Re: OT katole oburzeni 02.11.22, 15:54
                  > a to ze ktos jest robolem - mam nawet takich znajomych, sami powiedzieli i sie tym nigdy nie kryli.

Sorry, ale z tego wpisu widzę, że zupełnie nie załapałeś moich komentarzy. Ale nieistotne to w sumie jest.
          • trypel Re: OT katole oburzeni 01.11.22, 20:00
            Określenia katol zdecydowanie nie stosuje się do całości zbioru
            Mam paru wierzących (I to mocno i wiarygodnie) znajomych którzy katolami nie są.
            Żyją i dają zyc innym

Ale i tak jestem dumny z mojego miasta
            wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,29074692,uczniowie-masowo-wypisuja-sie-z-religii.html
            80 % w szkołach średnich wypisało się z religii
            Jakie to oszczędności dla szkół, o ilu katechetow mniej :)
            • only_the_godfather Re: OT katole oburzeni 01.11.22, 20:17
              Nie na co się cieszyć od przyszłego roku obowiązkowa religia albo etyka... prowadzona przez tego samego nauczyciela. Czarnek tak łatwo się nie podda.
            • marekggg Re: OT katole oburzeni 01.11.22, 20:54
              dokladnie tak. znam katoli, ktorzy mnie wkurwiaja (glownie politycy, ale rowniez pare wariatow ktorych w zyciu w jakims tam dziwnym trybie poznalem), albo katolicy, jak naprzyklad ksiadz z ktorym mialem w belgii nauki przedmalzenskie. z grubsza - facet, syn "kulakow" uciekl z komuny w czechoslowacji po WWII, walczyl w US armii w Koreii, bylo colonelem, ale ztwierdzil ze zabijanie, to nie jego. zostal nauczycielem, pozniej spedzil 20 pare lat na haiti pomagajac miejscowym.... to sie nazywa KSIADZ.
              a gadalismy o zyciu, popijac belgijski browar i stwierdzil ze sie nadaje na poslubienie kobiety.

tyle do katoli i katolikow.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka