Gość: OLO I
IP: *.chello.pl / 62.179.0.*
18.05.02, 08:53
To takie betonowe przegrody (80 cm wys, ciągłe od świateł do świateł)
rozdzielające przeciwne pasy ruchu na szybkich ulicach w Krakowie mające
zapobiegać czołowym wypadkom. Czy w innych miastach też takie macie? Wg mnie
one są OK.