21.03.05, 17:58
czy to prawda, że moge uczyć jezdzic samochodem osobe nie majaca prawa jazdy
na drodze wewnetrznej i policja nie moze mi nic zrobic?
Obserwuj wątek
    • iberia29 Re: pomocy? 21.03.05, 18:02
      nie sadze, ale glowy sobie nie dam uciac.
      • skyddad Re: pomocy? 21.03.05, 18:09
        Mozesz, ale tylko wtedy kiedy jest to teren zamkniety i brama zamknieta na
        klucz.
        Podobnie jest we wszystkich krajach.
        Tam gdzie wystepuje ruch pieszy juz nie wolno Ci sie udzielac.
        Pz<dr.Sky.
    • r_w007 Re: pomocy? 21.03.05, 18:42
      czyli nauka wieczorami pod supermarketami na parkingu odpada, bo jest to co
      prawda droga wewnetrzna ale nie ma bram uniemozliwiajacy wjazd pojazdow osob
      trzecich i pieszych (a jesli jest to parking dla pracownikow, nieogrodzony,
      oddzielony pasem zieleni uniemozliwiajac wjazd innych pojazdow obcych poza
      pracowniczymi i posiadajacy szlaban otwierany karta magnetyczna, czy policjant
      moze sie do tego przyczepic)
      a znacie takie miejsce gdzie mozna kogos bez obaw uczyc jezdzic, dotyczy
      warszawy
      • iberia29 Re: pomocy? 21.03.05, 18:45
        z tego co wiem, sa specjalne miejsca, gdzie mozesz swoim autem sie uczyc-ale
        wjazd na taki teren kosztuje, nie mam pojecia ile, i ta informacja dot.k-c i
        okolic, ale pewnie w stolycy tez jest ;-)
        • skyddad Re: pomocy? 21.03.05, 18:48
          W zeszlym roku to jezdzilem z corka po poligonie wojskowym,oczywiscie wiedzac
          ze wojsko nie uzywa tego dnia.Spotkalem wiecej takich przezornych tatusiow.
          Poligon jest wylaczonym terenem.Oczywiscie jazda po drogach a nie wertepach.
          Pzdr.Sky.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka