Dodaj do ulubionych

Pytanko o adresik??

19.06.02, 10:33
Czesc Potrzebuje stronki w sieci gdzie sa aktualne ceny samochodow uzywanych
Niestety auta jakiego szukam nie ma na zadnym z mi znanych portali (wortali)
np:gratka ,gazeta czy inne autogieldy. Potrzebuje wiarygodnego cennika
najlepiej takiego jak i maja ubezpieczalnie Chodzi mi o MITSUBISHI L-200 i
HONDE CR-V .Moze znacie jakies stronki to podajcie
Obserwuj wątek
    • dzordan Re: Pytanko o dresik?? 19.06.02, 10:48
      oczywiscie Adidas
    • Gość: Niknejm Re: Pytanko o adresik?? IP: 5.3R1D* / *.pg.com 19.06.02, 11:01
      zboczek napisał(a):

      > Czesc Potrzebuje stronki w sieci gdzie sa aktualne ceny samochodow uzywanych
      > Niestety auta jakiego szukam nie ma na zadnym z mi znanych portali (wortali)
      > np:gratka ,gazeta czy inne autogieldy. Potrzebuje wiarygodnego cennika
      > najlepiej takiego jak i maja ubezpieczalnie Chodzi mi o MITSUBISHI L-200 i
      > HONDE CR-V .Moze znacie jakies stronki to podajcie

      www.gazeta.pl ;-), dział auto-moto, kalkulator wartości samochodów używanych. Nie
      ma tam?

      Pozdrawiam,
      Niknejm

      • zboczek Re: Pytanko o adresik?? 19.06.02, 13:53
        Gość portalu: Niknejm napisał(a):

        > zboczek napisał(a):
        >
        > > Czesc Potrzebuje stronki w sieci gdzie sa aktualne ceny samochodow uzywany
        > ch
        > > Niestety auta jakiego szukam nie ma na zadnym z mi znanych portali (wortal
        > i)
        > > np:gratka ,gazeta czy inne autogieldy. Potrzebuje wiarygodnego cennika
        > > najlepiej takiego jak i maja ubezpieczalnie Chodzi mi o MITSUBISHI L-200 i
        >
        > > HONDE CR-V .Moze znacie jakies stronki to podajcie
        >
        > www.gazeta.pl ;-), dział auto-moto, kalkulator wartości samochodów używanych. N
        > ie
        > ma tam?
        >
        > Pozdrawiam,
        > Niknejm
        >

        No wlasnie Ani CR-V'ki ani L-200 tam nie uswiadczysz.
        • Gość: martynka Re: Pytanko o adresik?? IP: *.lukowa7.waw.pl / 192.168.1.* 19.06.02, 16:20
          Jest też coś takiego na www.interia.pl i na www trader.pl..poszukaj
          • vwdoka Re: Pytanko o adresik?? 19.06.02, 17:15
            Albo www.gieldasamochodowa.com
            vwdoka
            • zboczek Re: Pytanko o adresik?? 19.06.02, 17:25
              Czesc Dzieki za te wszystkie adresiki akurat te i podobne znalem i sprawdzalem
              nie ma tam aut ktore mnie interesuja .Jezeli sa to ceny nie odpowiadaja
              rzeczywistosci Chodzi mi o realne i rzeczywiste wartosci tych pojazdow bo
              wieadomo ze autogielda i ogloszenia autokimisow takim wyznacznikiem nie sa.
              Wiem ze sa to dosc nietypowe auta (nie wiem dlaczego tak jest) Dlatego
              zwrocilem sie z tym pytaniem na forum Mimo wszystko dziekuje za zainteresowanie
              i pozdrawiam Do zobaczenia na drodze!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka