szumajka
27.07.05, 11:25
mam opelka corsę (b.fajny samochodzik) z 99. niestety ostatnio coś jest nie
tak przy zapalaniu - silnik zachowuje się tak jakby mu co sekunde dodawać
gazu i odejmować (hhh..... hhh......hhh... ; jak przy testowaniu silnika
rajdowego przed startem), a nic nie ruszam, tylko przekręcam kluczyk.
inaczej tego nie umiem przedstawić. na pewno wiecie o co chodzi:))
potem przy jeździe jest wszystko ok.
ale jak znowu został zapalony po kilku minutach od ok 20 km jazdy -
coś "puknęło" lekko w silniku i dale wszysko ok.
CO TO MOŻE BYĆ????
zaznaczam że przepływomierz jest nowy. czunik oleju akurat tez był
wymieniany, bo ciekł olej.
PROSZĘ UPRZEJMIE O POMOC ZORIENTOWANYCH W TEMECIE:))) zamierzam za kilka dni
wyruszyć na wakację (ok 1000 km w obie strony i nie wiem czy nie jechać do
mechanika...)
szumajka