tomus2221
27.12.05, 13:19
www.autobild.de/heftarchiv/fajny tescik,jesli ktos zna niemiecki,no i
wygrywa Mazda nawet z Passatem i to w dislu.Ciekawe kiedy ten test bedzie w
Auto Świecie,pewnie wyniki pozmieniaja na swoj sposob.Mam podobny model
Mazdy,i cieszy mnie taki wynik:)Pozdrawiam.