Dodaj do ulubionych

Test Diesli w AutoBildzie

27.12.05, 13:19
www.autobild.de/heftarchiv/fajny tescik,jesli ktos zna niemiecki,no i
wygrywa Mazda nawet z Passatem i to w dislu.Ciekawe kiedy ten test bedzie w
Auto Świecie,pewnie wyniki pozmieniaja na swoj sposob.Mam podobny model
Mazdy,i cieszy mnie taki wynik:)Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • tomus2221 Re: Test Diesli w AutoBildzie 27.12.05, 13:21
      Jesli ktos juz wejdzie na ta strone,to trzeba jeszce nacisnac Hefarchiv,po
      lewej stronie na dole.
    • waskes29 Re: Test Diesli w AutoBildzie 27.12.05, 13:29
      No i co w tym takiego dziwnego ze wygrywa przeciez bez przesady nie zawsze
      wygrywaja VW w tych testach jak to juz nie raz slyszalem i ze to
      sponsorowana gazeta przez VW.Trzeba tez przyznac ze do testow jak widze
      wzieli stary i slaby silnik 1 .9 .
    • tomus2221 Re: Test Diesli w AutoBildzie 27.12.05, 13:47
      www.autobild.de/test/neuwagen/artikel.php?artikel_id=10408

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka