Dodaj do ulubionych

Bedzie szowistycznie...

19.01.06, 18:44
Dzisiaj trafil sie watek w ktorym ktos opisywal,jak to rozbil przedni zderzak
i reflektor przy cofaniu.
Jak wiadomo nam wszystkim mamy generalnie tylko dwie Panie na tym forum,ktore
sa z natury bardzo zlosliwe ;D
Traf chcial,ze jedynie one w tym watku uznaly zdarzenie za niemozliwe...No bo
jak przy cofaniu przedni reflektor hehe...
Gratuluje! Na tym forum kobiety stanowia jeden procent(w przyblizeniu).I ten
jeden procent umoczyl maksymalnie.Trzeba myslec to nie boli...A jak nie
zawsze mozna na forum "kuchnia"sie przeniesc, a przynajmniej tutaj nie
obrazac innych ,tylko cicho siedziec.
Obserwuj wątek
    • trzy-szostki Re: Bedzie szowistycznie... 19.01.06, 18:47
      Tutaj opisywany watek
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=20&w=35223018
      Pamietam jak w jednym odcinku Homer Simpson wyjezdzajac z domu ustala-"Ty Bart
      bedziesz teraz glowa rodziny,a ty Lisa dostajesz awans na chlopca..."
      • paxton1 Re: Bedzie szowistycznie... 19.01.06, 18:49
        naucz się liczyc bo jest nas tu więcej :/
      • paxton1 Re: Bedzie szowistycznie... 19.01.06, 18:51
        ta co przdzwoniła w słup też kobitka :P
      • paxton1 Re: Bedzie szowistycznie... 19.01.06, 18:53
        a poza tym trzeba kompletnie nie miec wyobraźni i nie umiec jeździc żeby tak po
        kretyńsku samochód rozbic, zresztą co ja będę z tobą gadac...
    • pindoll Re: Bedzie szowistycznie... 19.01.06, 18:53
      przepraszam, a co oznacza "szowistycznie" ?
      • paxton1 Re: Bedzie szowistycznie... 19.01.06, 18:54
        że niby on liczy na męską solidarnośc w zrobieniiu ze mnie i z iberii kretynek
        • mobile5 Re: Bedzie szowistycznie... 19.01.06, 18:55
          paxton1 napisała:

          > że niby on liczy na męską solidarnośc w zrobieniiu ze mnie i z iberii kretynek

          Z każdego można zrobić kretyna.
          • iberia29 Re: Bedzie szowistycznie... 19.01.06, 19:01
            z niektorych nie trzeba (robic kretynow)....
      • trzy-szostki Re: Bedzie szowistycznie... 19.01.06, 18:55
        hehe tak sie rozochocilem,ze mi "NI" zabraklo ,eech emocje...
        • pindoll Re: Bedzie szowistycznie... 19.01.06, 19:17
          trzy-szostki napisał:

          > hehe tak sie rozochocilem,ze mi "NI" zabraklo ,eech emocje...

          NIknejm? :>
    • iberia29 Re: do 666 19.01.06, 19:03
      wiesz, moze miej troche odwagi i pisz pod tym nickiem co zawsze, bo glowe daje,
      ze jestes stalym forumowiczem.
      • kazeloth Re: do 666 19.01.06, 19:11
        Do mnie kobieta niedawno podeszła bo sie motała strasznie i nie mogła wyjechac
        i mówi: "No mógłby pan cofnąć do przodu". One tak mają. Moja kobieta jak mi
        wyjaśnia gdzie mam skręcić jak gdzieś jedziemy, a ona trzyma zawsze mape, to
        krzyczy "No skręć tu! no tu! No gdzie!? No tu! I musze się i tak patrzeć na jej
        ręce bo nigdy nie wie gdzie jest prawo i lewo. One tak mają. Nie ruszam tego
        tematu.
        • iberia29 Re: do 666 19.01.06, 20:12
          poprawka tak jak opisales to maja baby za kolkiem a nie kobiety.
          • kazeloth Re: do 666 19.01.06, 20:15
            No moja nie prowadzi bo nie ma prawa jazdy, więc jest kobietą:)
            • paxton1 Re: do 666 19.01.06, 20:28
              a ty pantoflarzem! nie wiesz dlaczego kobiety nie robią prawa jazdy? że faceci
              nie mogli wódki się napic!
              • kazeloth Re: do 666 19.01.06, 20:31
                Jak tak czasem na was patrzymy...to musimy się napić
                • paxton1 Re: do 666 19.01.06, 20:35
                  a kiedy WY na NAS patrzycie?
                  • trzy-szostki Re: do 666 19.01.06, 20:49
                    no,jak to kiedy ? :-0
    • greenblack Re: Bedzie szowistycznie... 19.01.06, 19:15
      Ta iberia to podobno w branży robi. Jakieś ciężarówki, nawigacje czy coś...
      • iberia29 greenblack 19.01.06, 20:49
        pudlo, pomylies mnie z pewna inna forumowiczka....., ale pociesze cie tez
        pracuje w meskiej-ciezkiej branzy ;-)
        • trzy-szostki Re: greenblack 19.01.06, 20:50
          hardcore?
          • iberia29 Re: 666-pudlo, n/t 19.01.06, 21:08
            • trzy-szostki Re: 666-pudlo, n/t 20.01.06, 19:01
              Panowie,zgadujemy w jakiej meskiej profesji pracuje iberia ! Podobno jest
              ciezka...
              • radomir996 Re: 666-pudlo, n/t 20.01.06, 23:47
                Na grubie na przodku fedruje.
        • nie.banalny-bis Re: greenblack 20.01.06, 19:04
          iberia29 napisała:

          > pudlo, pomylies mnie z pewna inna forumowiczka....., ale pociesze cie tez
          > pracuje w meskiej-ciezkiej branzy ;-)

          Jestes sutenerem?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka