15.02.06, 12:17
Co sądzicie o KIA RIO. Planuje kupić auto za ok 20tys zł (uzywane. Jesli nie
KIA to coś godnego polecenia w tej klasie za te pieniadze. Za opinie z góry
dziekuje.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka