Dodaj do ulubionych

Auto Barcelona i inni

IP: *.bbnplanet.com 16.10.01, 12:24
polecam komentarz w dzisiejszej Rzeczpospolitej red. J. Iwaszkiewicza.
Panu redaktor pastwi się dziś na dealerami wszelkich maści aut, a w
szczególności japończyków i Seata.
w tym ostanim przypadku personalnie dotknął Go problem cen za usługi serwisowe.
zastanawiam się tylko czy po takim komentarzu w Auto Barcelona zakotłowało się?
z drugiej strony wątpliwości moje wzbudza fakt, jak powyższy komentarz ma się
do tzw etyki dziennikarza. chodzi o to że tak naprawdę Pan redaktor w tym
tekście przemycić swój interes w sprawie przez Niego opisanej.
tak czy siak kolejny kamyk do ogródka dealerów.
cieszyć powinien Nas fakt, że pisze się o tym jak klienci są "dmuchani" podczas
przeglądów.
wkrótce sam pojadę swoją Almerą na jej I przegląd i zamierzam wybrać taki
serwis gdzie będę mógł patrzyć misiom na ręce.
Obserwuj wątek
    • Gość: Mac Re: Auto Barcelona i inni IP: 10.129.134.* / *.acn.pl 16.10.01, 16:22
      Prawda jest taka, ze pan redaktor(zyna) Iwaszkiewicz nie jest do konca
      obiektywny jesli chodzi o dziennikarstwo samochodowe. Od dluzszego
      czasu "testuje" coraz to nowsze modele pewnego francuskiego koncernu. Jesli z
      czasem przesiadzie sie do VW, albo jakiegos japonczyka, byc moze zmieni nieco
      punkt widzenia. :))))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka