ubersztumperumper 04.05.06, 22:10 Pokazyły się Meganki sedan z videoradarami,różne kolory silnik 2.0 16V w miejsce bardzo wysłużonych już w niektórych województwach Mondeo. Link Zgłoś Obserwuj wątek
fru.fru Re: Uwaga videoradary w Renault Megane !!! 05.05.06, 09:19 ano pojawily sie, radom i okolice grójca patrolują sobie miski w megane koloru jasno zielonego.. Gdzies w inecie widzialem tez, paska z kamerką patrzaca do tylu...rejestracja NO... ciekawe czy faktycznie taki łorior jeżdzi Link Zgłoś
wiesniak.rasowy Re: Uwaga videoradary w Renault Megane !!! 05.05.06, 09:23 w podlaskim czarna vectra Link Zgłoś
rraaddeekk Re: Uwaga videoradary w Renault Megane !!! 05.05.06, 09:29 Nie sugerujcie się rejestracją. W Rzeszowie chłopaki mają kilka blach i robią przekładki dla zmyłki. Link Zgłoś
mejson.e Blachy 05.05.06, 23:04 rraaddeekk napisał: > Nie sugerujcie się rejestracją. > W Rzeszowie chłopaki mają kilka blach i robią przekładki dla zmyłki. Nie przeginasz? Nawet policja nie może olewać zasad rejestracji pojazdów. Jedno auto - jeden nr. Skąd takie informacje czerpiesz? Pozdrawiam, Mejson -- Automobil Forum pozytywnie zakręconych automaniaków. Link Zgłoś
rraaddeekk Re: Blachy 08.05.06, 10:34 mejson.e napisał: > Nawet policja nie może olewać zasad rejestracji pojazdów. > Jedno auto - jeden nr. > > Skąd takie informacje czerpiesz? Osobiście widziałem forda mondeo, na różnych blachach (nie zauważyłem tylko jak rozwiązali sprawę z naklejką na przedniej szybie). Mondeo jest charakterystyczny, a blachy ma różne. Link Zgłoś
wujo_prezio Re: Blachy 08.05.06, 11:42 musiales cos zle widzec albo zapomniec okularow, mondeo moga byc takie sam a nie te same... Link Zgłoś
2pac8 Re: Blachy 08.05.06, 11:10 ja slyszalem nawet ze zakladaję blachy obcych panstw, a maja takich duzo do wyboru z urzedow celnych. Np. rosyjskie, niemieckie, holenderskie. Znajomy tez raz widzial Renault Kangoo z videoradarem, więc tu raczej nie ma reguł wszystko jest możliwe. Link Zgłoś
waskes29 Re: Uwaga videoradary w Renault Megane !!! 06.05.06, 08:50 W Szczecinie podobno testuja dwa nowe Volvo z videoradarami - tak prznyjmnniej jest napisane prasie ale jakie modele i kolory nie wiadomo .Podobno w internecie sa ju zdjecia tych samochodow ale ja nic nie moge znalezc.Jak ktos cos wie to wpisywac. Link Zgłoś
2pac8 Re: gwoli ścisłości :) 08.05.06, 14:50 zgadza się, videorejestrator, czyli poprostu rejestruje obraz, to co sie dzieje na drodze, bez pomiaru prędkości. (tak jakbyśmy kamerowali zwykłą kamerą) Ale co za problem później na komputerze dodać na takim filmie tekst w stylu: ------------------------------ CAMERA 002 Mon 08:05:06 14:50 Speed: 75km/h ------------------------------ i jeszcze jakiś celownik, żeby wyglądało na wiarygodne, że to akurat radar był wycelowany w dany pojazd. I kasa z mandatów leci, jak żyła złota!!, przecież nikt po miesiącu czasu nie będzie pamiętał z jaką prędkością jechał, i wogóle czy on był za kółkiem. Link Zgłoś
rraaddeekk Re: gwoli ścisłości :) 08.05.06, 15:12 2pac8 napisał: > i jeszcze jakiś celownik, żeby wyglądało na wiarygodne, że to akurat radar był > wycelowany w dany pojazd. (...) przecież nikt po miesiącu czasu nie będzie pamiętał z jaką prędkością jechał Co Ty wypisujesz! Nie myl videorejestratorów z fotoradarami. Videorejestratory zamontowane w nieoznakowanych samochodach policyjnych nie mają "celownika". Nie czeka się miesiąc, tylko policja po zarejestrowaniu wykroczenia (np. przekroczenia dopuszcalnej prędkości) wyprzedza "namierzany pojazd" i zatrzymuje. Zapraszają kierowcę do samochodu z videorejestratorem i tam pokazują mu to co nagrali i na miejscu wypisują mandat. Link Zgłoś