Gość: brombka IP: *.przezmierowo.sdi.tpnet.pl 25.05.06, 15:18 hej ...chcialabym cieco udoskonalic SMARTA ...mozecie mi polecic kogos kto by sie tego podjał ?? Link Zgłoś Obserwuj wątek
tomi_22 Re: smart.i tuning ....... 25.05.06, 20:07 Brabus ci pomoze. Napisz do nich i umow sie na jakis termin. Link Zgłoś
morfeusz100 Re: smart.i tuning ....... 26.05.06, 08:26 Tomi za Brabusa zapłaci mase kasy , może gdzie indziej też da rade i taniej Link Zgłoś
Gość: brombka Re: smart.i tuning ....... IP: *.przezmierowo.sdi.tpnet.pl 26.05.06, 10:06 ....oj na to mnie raczej nie stac :((( Link Zgłoś
tomi_22 Re: smart.i tuning ....... 26.05.06, 13:08 Przeciez ja zartowalem. Moze popatrz na to co proponuje Brabus - zdjecia sa na necie - i zrob cos na "podobienstwo" :))) Link Zgłoś
Gość: brombka Re: smart.i tuning ....... IP: *.icpnet.pl 02.07.06, 04:39 prosze o jakies konkretne namiary naprawde mi na tym zalezy !!! z gory dziekuje :))) Link Zgłoś