Gość: stadokrów
IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl
13.03.03, 18:30
Witam,
Zetknąłem sie z baaaaaardzo ciekawą ideą. Otóż chodzi o wypromowanie marki
URSUS jako producenta... samochodów osobowych!
Według mnie cały projekt jest spójny i logiczny, tylko obawiam się, że w
naszym polskim bałaganie pozostanie w sferze "wishfull thinking".
Podaje link:
motoryzacja.interia.pl/news?inf=364573
Co o tym sądzicie????
pozdr.