somonika
23.01.07, 09:20
Bardzo prosze o radę - mam kupić samochód od znajomego pracującego poza
RP.Będzie w krakju 2 dni - jakie dokuemnty od niego ściągnąć, żeby wszystko
poszło sprawnie?
Jeśli można prosić o info jaka jest kolejność rejestracji samochodu, będę
wdzięczna (najpierw ja rejestruję, czy on wyrejestrowuje?)