IP: *.icpnet.pl 13.05.03, 17:41
Znacie jakies strony w necie gdzie mozna sie czegos dowiedziec o tym aucie ?
szukam rowniez zdjec. Moze crash testy tego auta - wie ktos gdzie tego
szukac ?
pOZA tym milo by bylo uzyskac od Was jakies opinie na temat tego auta.
Interesuje mnie glownie z silnikiem 2,5 TD model produkowany po 1992 roku
(lifting)

Dziekuje z gory !

Pozdrawiam

Witold Adamowski
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka