Dodaj do ulubionych

patent na zamarzajace szyby

27.10.03, 18:52
macie jakis ? tak mi dzisiaj zamarzly ze az zal bylo mi mojej szyby w bravce!!
pozdrowionka all
Obserwuj wątek
    • Gość: Doki Re: patent na zamarzajace szyby IP: *.246-200-80.adsl-fix.skynet.be 27.10.03, 19:50
      Mam dwa: wlaczyc w srodku na 10 minut Farelke. A drugi: ta sama folia, ktora oslaniam latem szyby od slonca, w zimie chroni przed szronem.
    • Gość: tatra Re: patent na zamarzajace szyby IP: *.CNet.Gawex.PL 27.10.03, 20:05
      jakie są negatywne skutki polewania szyby letnią wodą, bo jeżeli chodzi o
      skuteczność to jest sposób jest rewelacyjny wytarczy polać i machnąć
      wycieraczką.
      • jaandrew Re: patent na zamarzajace szyby 27.10.03, 20:50
        Gość portalu: tatra napisał(a):

        > jakie są negatywne skutki polewania szyby letnią wodą,

        np moze ci peknac szyba i wtedy masz koszta ja nie probuje.
        co do farelki to nie mam pod reka 230 volt :-)
      • jetbang Re: patent na zamarzajace szyby 27.10.03, 23:17
        żadnych jak robisz to z umiarem. do około -5 śmiało lej!!! ale nie gorącą
        tylko letnią max 25 - 30 stopni. wiem bo zawsze tak robię poniżej -5 nie
        próbuję.
    • Gość: Gabriel Re: patent na zamarzajace szyby IP: *.ipt.aol.com 27.10.03, 21:23
      Niezalezne od silnika ogrzewanie dodatkowe firmy Webasto lub Eberspächer.
      Pzdr.
      • Gość: Marek-x Re: patent na zamarzajace szyby IP: *.zie.pg.gda.pl 27.10.03, 23:52
        Polewanie konczy sie peknieciem szyby , nawet nie probuje , nawet jak woda nie
        jest goraca tylko letnia i przy mrozie -5 to moze peknac , lepiej wlaczyc
        dmuchawe i poczekac te 10 min.
        • Gość: Michal Re: patent na zamarzajace szyby IP: *.telia.com 28.10.03, 01:06
          Najprosciej , Doki podsunal mysl folia stary koc,nalozony spelnia swietnie
          zadanie lacznie z lusterkami.pzdr.Michal
          P.S kiedys tez uzywalem wody ,efekt koncowy szyzba peknieta i uszczelki
          rozwalone.
      • jaandrew Re: patent na zamarzajace szyby 28.10.03, 17:16
        Gość portalu: Gabriel napisał(a):

        > Niezalezne od silnika ogrzewanie dodatkowe firmy Webasto lub Eberspächer.
        > Pzdr.

        jakie sa koszta zainstalowania Webasto ?
        pozdrowionka
    • Gość: sssss najlepszy IP: 5.3.1R* / *.abnamro.nl 28.10.03, 12:57
      w zeszlym roku kupilam w makro specjalny material z gumkami. Zapinasz w sroku
      na haczyk, zamykasz drzwi i trzyma sie swietnie. Koszt ok 12-14 zl,
      pozdrawiam
      • Gość: Odin Re: najlepszy IP: *.telia.com 28.10.03, 13:13
        ... a zapomnieliscie o garage ?.Drugi sposob ;czekam az slonce samo szron stopi,
        jezeli konieczne,-sa taxowki ,wygodny jestem ?.
        • letalin Re: najlepszy 29.10.03, 21:20
          A ja mam odmrażacz w sprayu. Kilka sekund i szron znika. Czary!!!
          • Gość: STYRO Re: najlepszy IP: 5.5.* / 80.58.19.* 29.10.03, 22:32
            a ja nie mam ani garazu, ani koca, ani odmrazacza w sprayu - i szyby nie
            zamarzaja - kto wie co mam??? hehehe
            • Gość: TO JA Re: najlepszy IP: *.honeywell.com 29.10.03, 22:34
              Masz rower.
              • Gość: STYRO Re: najlepszy IP: 5.5.* / 80.58.19.* 29.10.03, 22:43
                Nie.... Nie mam mrozow...:-) a sniegu nie widzialem 5 lat...
          • Gość: Keskes Re: najlepszy IP: *.dozamel.ssk.pl / *.ssk.pl 30.10.03, 08:23
            Letalin (czarodzieju), wiesz cos na temat dzialania odmrazacza na uszczelki?
            Jakich odmrazaczy uzywales i czy sa miedzy nimi roznice?
            • letalin Re: najlepszy 30.10.03, 20:19
              Gość portalu: Keskes napisał(a):

              > Letalin (czarodzieju), wiesz cos na temat dzialania odmrazacza na uszczelki?
              > Jakich odmrazaczy uzywales i czy sa miedzy nimi roznice?

              Uszczelki??? Nie wiem co się z nimi stanie...I nawet lekkomyślnie o to nie
              dbam. Wiem tylko , że w tym roku wymieniłem przednią szybę i za żadne skarby
              nie chcę jej kaleczyć brutalnym skrobaniem. Skład tego sprayu to alkohol
              izopropylenowy i nie wydaje mi się , żeby jakoś intensywnie reagował z gumą,
              bo w płynie do spryskiwaczy też jest zawarty, a nikt się nie skarżył , że
              zżera mu gumę.
          • Gość: Odin Re: najlepszy > letalin IP: *.telia.com 30.10.03, 08:36
            Sprawdz czy ten czarodziejski spray nie zawiera natrium ,pamietaj ze auto to
            nie sledz,-solic nie nalezy . Pzdr.
    • Gość: wacio Re: patent na zamarzajace szyby IP: 148.81.190.* 30.10.03, 17:29
      szczęśliwcy mają ogrzewaną przednią szybę
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka