Dodaj do ulubionych

Problem na literkę "K"

    • Gość: jaro88 Re: Problem na literkę "K" IP: *.e-wro.net.pl 13.03.09, 15:06
      siedziałem w takiej ibizie, fajne auto wewnątrz. Swoją drogą zastanawiam sie nad kupnem grande punto sport (2-letniego z silnikiem 1.4 16V 95 km albo 1.9 JTD 130 km) no i nie wiem który silnik byłby lepszy i czy w ogóle byłby to dobry wybór(chodzi mi o jakoś auta)
    • Gość: jaro88 Re: Problem na literkę "K" IP: *.e-wro.net.pl 13.03.09, 15:51
      *jakość

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka