Dodaj do ulubionych

(bio)paliwo Shell?

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.12.03, 08:40
kto wie czy po 1 stycznia w paliwch Shella(VP 95 i 99)też będą dodatki
siakiegoś biosyfu?
Obserwuj wątek
    • Gość: wally Re: (bio)paliwo Shell? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.12.03, 22:34
      Oczywiscie ze beda w tych benzynach bio komponety. A swoja droga myslisz ze
      teraz te paliwa nie maja bio komponentow?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka