Gość: kyglo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.12.03, 08:40 kto wie czy po 1 stycznia w paliwch Shella(VP 95 i 99)też będą dodatki siakiegoś biosyfu? Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: wally Re: (bio)paliwo Shell? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.12.03, 22:34 Oczywiscie ze beda w tych benzynach bio komponety. A swoja droga myslisz ze teraz te paliwa nie maja bio komponentow? Link Zgłoś