Dodaj do ulubionych

okolice Zadaru

14.02.11, 15:21
Proszę o pomoc. Poszukuje biura które organizuje wczasy pobytowe w Chorwacji w okolicach Zadaru z przejazdem autokarowym. Jesteśmy starszymi ludźni i nie jeździmy własnym samochodem. Wyjazd z Krakowa
Obserwuj wątek
      • tangela Re: okolice Zadaru 15.02.11, 12:54
        Nie ma zastrzeżeń, ani do biura ani do hotelu. Prosze jednak pamiętać,że to moja opinia a ja staram sie widzieć tylko fajne rzeczy. Hotel przyjemny, z basenem niestety w basenie woda słona.Niemnie jednak plywało się świetnei.Leżaki i parasole przy basenie za darmo, przy plaży płatne. Plaża mała kamienista, konieczne buty do wody.Ponadto plazą betonowa z drabinek zejście do wody. Zupełnie dobrze. Hotel czysty, porządny, pokoje niwielkie ale wystarczające, dobrze jest zapłacić więcej i wziąść pokój z widokiem na morze , bo inaczej pokoje z widokiem na parking. Jedzenie w hotelu wystarczające, chociaż śniadania trochę monotonne, ale pojeść można. Do miasta Stari Grag około 20 minut spacerkiem. Miasteczko malutkie ,ale urocze , trochę sklepów, pamiatek, wino i rakija w wielu domach. Można wypożyczyć rowery i pojechać do innych miasteczek ja byłam w Vrboskiej. Z pobytu byliśmy bardzo zadowoleni. Jedyny problem to prom , którym sie płynie ponad dwie godziny ze Splitu. Więc wyjazd na wycieczki dość kłopotliwy. Na Korculi byłam też z biurem Test Tour i także bez zastrzeżeń. Pozdrawiam Panią Gabrysię. Gdyby nie ta odległość na Korculę pojechałabym z przyjemnością. Dlatego pisze o Zadarze bo bliżej i chciałabym zobaczyć coś innego.Pozdrawiam
    • Gość: JJ Re: okolice Zadaru IP: *.dynamic.chello.pl 16.02.11, 15:13
      Przepraszam ,ale biuro ma nazwę Delta Travel w Krakowie tel 4222740 i 4284390 i mają hotel rownież w Zadarze i może być to strzał w 10 . Przepraszam za wprowadzenie w błąd. Na pewno jeszcze będę dopytywac o Hvar ktory planuję na czrwiec a Korculę na wrzesień . Proszę porownac te dwa hotele . Bon Repos znam więc jak wypada na tym tle Arkadia. Mnie troche przerażają drabinki i sądze ze głębia morza.Ja rownież na urlopie dopatruję się pozytywow więc myślę ze bedzie OK.
      • tangela Re: okolice Zadaru 16.02.11, 19:51
        Będę sprawdzać ,ale obawiam się że Delta Travel to za drogię dla mnie biuro.
        Hotel Arkada na Hvarze jest porównywalne z BR na Korculi. Nie tylko są drabinki, wejście z brzegu też jest. Hotele i ich standard + wyzżywienie naprawde porównywalne. Woda w basenie w Arkadzie morska/ słona/ w BR słodka. Mnie osobiście bardziej podobała sie Korcula , ale nie ze względu na hotel, tylko ogólnie. Na Hvarze można jeżdzić na rowerze , na Korculi nie bardzo. Proszę pytać.
    • Gość: JJ Re: okolice Zadaru IP: *.dynamic.chello.pl 16.02.11, 20:28
      Myśle ze poza sezonem ceny mogą być do przyjęcia . Prosze podac termin jaki Państwo bierzecie pod uwage i cene w jakiej chcecie sie zmiescic . Może coś wypatrzę . Biuro Kulig travel ma w Cirkvenicy9.05=21.05 za 1450 HB z wycieczkami do Plitvickich i Opatiji oraz wyspę KRK w cenie.
    • czyzewskaewa Re: okolice Zadaru 16.02.11, 20:37
      Witam! Od kilku dni przeszukuję internet, aby znaleźć dla siebie wczasy w Chorwacji z dojazdem autokarowym. Przesyłam Pani kilka linków, może się przydadzą? Ja mieszkam w centrum Polski i ciągle trafiam na biura, które wyjeżdżają do Chorwacji z południa Polski, niestety! Pozdrawiam

www.wadi.pl/oferta_5D010253B1D2C6D6_60040056_Hotel_OPATIJA_HB_Chorwacja_Opatija_Kvarner.html
      www.travelbook.pl/search_53_8560008.html
      www.biurotravels.com/offer_263_5922.html
      www.sun-travel.com.pl/offer_127_3324.html

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka