Dodaj do ulubionych

KLEK? w 2 osoby?

IP: *.ssp.dialog.net.pl 10.01.12, 09:36
Witam, wybieram się do Kleku. Nie mam jeszcze apartamentu, co sądzicie o tej mieścinie a może macie coś ciekawego na 2 osoby???? - bez większych wymagań - choć jest jedno w miarę tanio!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: iwona Re: KLEK? w 2 osoby? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.12, 11:07
      Witam, również w tym roku wybieram się do klek. Nocleg mam załatwiany przez www.crodeo.pl Jest to strona sprawdzona przeze mnie. Pani Joanna pomoże we wszystki. Polecam tą stronę.
      • Gość: meg88 Re: KLEK? w 2 osoby? IP: *.ssp.dialog.net.pl 06.02.12, 09:40
        Dziękuję bardzo. Uporałam się z szukaniem i już znalazłam. A to będzie na przyszłość. :):):)
      • Gość: meg88 Re: KLEK? w 2 osoby? IP: *.ssp.dialog.net.pl 06.02.12, 09:41
        Błąd w stronie.
    • Gość: elwira Re: KLEK? w 2 osoby? IP: *.dynamic.chello.pl 07.02.12, 18:39

      My jedziemy ze znajomymi do Klek (20 osób ) od 21.07 do 04.08 więc może się spotkamy :)
      • Gość: meg88 Re: KLEK? w 2 osoby? IP: *.dynamic.chello.pl 08.02.12, 20:03
        Witam a ja w Kleku będę od 29.07 do 10 08. Hura.... Poprzednio byłam w Komarnej i było super jedynie w pierwszym tygodniu pogoda spłatała nam figla, trochę padało, było z lekka pochmurno no i się wypogodziło. A cała podróż przez Słowenię i Chorwację w deszczu. Mam nadzieję, że w tym roku tego nie uświadczę. Gorąco Was pozdrawiam i życzę dużo, miłego i słonecznego wypoczynku.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka