Dodaj do ulubionych

do dupy ta chorwacja

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.08, 14:56
plaże kamieniste człowiek nogi sobie tylko wykoślawił
Obserwuj wątek
    • hepik1 Re: do dupy ta chorwacja 08.08.08, 15:15
      Nooo...i woda mokra...i gorąco...i pod górke trzeba lazic...do dupy
      • Gość: 2222 Re: do dupy ta chorwacja IP: *.skane.se 12.08.08, 01:49
        222
    • wojtek37k Re: do dupy ta chorwacja 08.08.08, 15:23
      Masz rację ładna plaża na Chorwacji to nie częsty widok , ja tez
      preferuję piasek , taki jak na karaibach , ale tam trochę drożej się
      dostać niż na Chorwację . Realnie gdyby te plaże na Chorwacji były
      wzorcowe , mielibyśmy doczynienia z destynacją wakacyjną prawie
      idealną , a tak to można sobie ponarzekać - czemu nie ?
    • Gość: alok Re: do dupy ta chorwacja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.08, 15:32
      tylko bułgaria 1,5 godzinki samolotem powietrze 30stopni woda25 a
      plaże marzenie 300m szerkie i ten piasek cud oczywiście na południe
      od Burgas- Sozopol Kiten
      • Gość: p Re: do dupy ta chorwacja IP: *.provident.pl 08.08.08, 15:52
        ...i daleko. Do Łeby dużo bliżej ...i po polsku się dogadać trudno.
        I bigosu nigdzie nie ma
      • Gość: Gocha Re: do dupy ta chorwacja IP: *.sm.pl 08.08.08, 21:01
        Chorwacja jest piękna jaka jest a dzięki kamienistym "plażom" ma
        wodę jak kryształ nie zmąconą żadnym mułem, wodorostami itp. Polecam
        wyspy zwłaszcza Korculę i Hvar byle nie w sezonie gdzie jak wszędzie
        tłumy ludzi i wyższe ceny. Kto może niech jeździ we wrześniu i
        czerwcu - woda cieplutka, słońca ile trzeba, widoki zapierają dech i
        bez problemu można wsządzie dojechać miejscową komunikacją. W
        Bułgari plaże są piaszczyste, ale np w Złotych Piaskach są
        zarezerwowano tylko dla hoteli
    • Gość: Piotr4a Re: do dupy ta chorwacja IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.08.08, 16:58
      A kto obiecywał w Chorwacji piasek ? Można w paru miejscach znaleźć,
      ale po co? Żwirek czy kamienie to krystalicznie czysta woda (nie to
      co 'bury' kolor Bałtyku). Poza tym czy to takie fajne jak piach
      włazi we wszystkie możliwe zakamarki ?
      Zresztą jak komuś Chorwacja nie pasuje to nie, będzie luźniej
      na plaży w przyszłym roku.

      Co do Bułgarii to poza samą plażą i w hotelach nad morzem
      to 'głęboka komuna', serwis beznadziejny i daaaaleko im do
      Chorwacji, pod każdym względem.


      • hepik1 Re: do dupy ta chorwacja 08.08.08, 19:08
        Międzyzdroje z salmonellą-to jest to ! ;)
        • Gość: ania Re: do dupy ta chorwacja IP: 77.79.216.* 08.08.08, 20:54
          Pojemną masza dupę bo chyba do Twojej rozumiem innym się podoba
          • Gość: SDER Re: do dupy ta chorwacja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.08, 21:22
            chorwacja to dla nowobogackich tych co jeżdzą z butlami gazowymi i
            konserwami tylu widziałem że serce boli że tylu kretynów może
            jeszcze wyjechać bez patrzenia na gębę i te sranie w rowach.
            NOWOBOGACCY CHORWACJA NA WAS CZEKA KAMAN
            • Gość: muka! Re: do dupy ta chorwacja IP: *.aster.pl 09.08.08, 09:57
              Nowobogacki z konserwami. Ciekawe. Moim zdaniem nowobogacki to raczej idiota,
              którego nagle stać na komputer i internet, więc kretynizmy na forach wypisuje.
    • hipciooo Re: do dupy ta chorwacja 08.08.08, 22:11
      Chorwacja rzeczywiście jest inna niż np Bułgaria. Musisz jednak pojeździć w
      różne miejsca by z czasem zatęsknić i do Chorwacji. Słona woda, kamienne plaże
      nie będą przeszkadzać a wspomnisz krystaliczną wodę, rybki które widać przy
      nurkowaniu, ciekawe dno. Warto bywać w Chorwacji ale też cieszyć się
      piaszczystymi plażami Bułgarii

      krupnik.pl/chorwacja.html
    • Gość: n. Re: do dupy ta chorwacja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.08, 02:03
      nie wiecie po co pan janek zalozyl temat :)?? po to aby powkurzac innych.... to
      nagminne na takich forach...... ludzie lubia jak inni sie denerwuja i zaczynaja
      pisac..... takie i podobne tematy ciagle sie pojawiaja na forum o tunezji....
      wiec nie ma co sie wkurzac..... kazdy wie jak jest w chorwacji i ma swoje
      zdanie, wiec nie ma co sobie psuc humor przez takich co nie maja co robic w
      wakacje i wypisuja takie bezsensowne zdania... a w sumie prawie tylko jedno
      zdanie.pozdr.
    • lesio5 Re: do dupy ta chorwacja 11.08.08, 08:19
      Moze bys tak przestal nachalnie reklamowac swoje zawszone nory? Ile masz prowizji?
      Forum to nie miejsce na reklame.
    • Gość: buhaha Re: do dupy ta chorwacja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.08, 18:11
      Swięta racja nie ma jak we Władku, piaseczek, aż miło, po polsku
      idzie się dogadać, salmonella i grzyb gratis, sinice albo 18 stopni
      w wodzie do wyboru, i tylko niewiele drożej niż w HR:)Aha, i za
      topless mandat można dostać, więc wszystko wg. nauk jotpedwa!
    • Gość: jajaja Re: do dupy ta chorwacja IP: *.chello.pl 11.08.08, 22:53
      i do dupy, bo mowia prawie po polsku, i do dupy, bo maja autostrady
      i do dupy, ze placic za nie trzeba. I do dupy, ze tyle tam malych
      zgrabnych dupek...:)pozdrawiam dupowo
      • Gość: buhaha Re: do dupy ta chorwacja IP: 212.180.179.* 12.08.08, 09:57
        Potwierdzam upał, że dupa odpada, nie ma jak nad Baltykiem, gdy temperatura wody
        i powietrza są równe np. 18 stopni, nie ma szoku termicznego:)
    • Gość: ewa9961 Re: do dupy ta chorwacja IP: *.c201.msk.pl 12.08.08, 12:09
      Chorwacja dla mnie jest NIE DO DUPY bo:
      1.plaże są kamieniste-nie lubię mieć pasku we włosach,na ręczniku i
      w pokoju.Nie lubię też jak biegające dzieci sypią go na mnie i
      wszystkich wkoło
      2.nie ma bigosu-są za to inne ichnie jadełka,a być w obcym kraju i
      nie spróbować tamtejszych dań to grzech
      3.jest różnica między temperaturą wody a powietrza(np.35 i24
      st,wejscie do wody daje ochłodę a nie zapalenie płuc)-nad naszym
      bEłtykiem jest 20 i 17 albo dla odmiany 30 i 18
      4.na plaży są drzewa dające cień
      5.woda jest czysta- nie ma mułu,wodorostów ani kwitnących sinic
      6.w knajpach ani na deptaku nie grają diskopolo
      7.dzieki Bogu w knajpach jest niewiele drożej niż u nas-pewnie
      dlatego nie podają piwa w plastiku tylko w normalnym szkle
      8.w nawiązaniu do pkt 7.-przy piwie w normalnym szkle dużo rzadziej
      słychac ku..y,ch.je,i inne -uje.
      Zamiast tego słychać cykady
      9.jest duzo pięknych roślin
      10.chorwackie autostrady to wg.mnie mistrzostwo świata-płatne,ale
      warte każdziutkiej kuny wydanej na przejazd.
      Ciekawe ile naszym mistrzom zeszłoby na wybudowaniu
      ok.500km.autostrad biorąc pod uwagę np.warunki geologiczne

      Rzeczywiście do dupy to wszystko -jadę do Kołobrzegu,napewno będę
      bardziej zadowolona
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka