Gość: janek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.08, 14:56 plaże kamieniste człowiek nogi sobie tylko wykoślawił Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hepik1 Re: do dupy ta chorwacja 08.08.08, 15:15 Nooo...i woda mokra...i gorąco...i pod górke trzeba lazic...do dupy Odpowiedz Link Zgłoś
wojtek37k Re: do dupy ta chorwacja 08.08.08, 15:23 Masz rację ładna plaża na Chorwacji to nie częsty widok , ja tez preferuję piasek , taki jak na karaibach , ale tam trochę drożej się dostać niż na Chorwację . Realnie gdyby te plaże na Chorwacji były wzorcowe , mielibyśmy doczynienia z destynacją wakacyjną prawie idealną , a tak to można sobie ponarzekać - czemu nie ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alok Re: do dupy ta chorwacja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.08, 15:32 tylko bułgaria 1,5 godzinki samolotem powietrze 30stopni woda25 a plaże marzenie 300m szerkie i ten piasek cud oczywiście na południe od Burgas- Sozopol Kiten Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: p Re: do dupy ta chorwacja IP: *.provident.pl 08.08.08, 15:52 ...i daleko. Do Łeby dużo bliżej ...i po polsku się dogadać trudno. I bigosu nigdzie nie ma Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gocha Re: do dupy ta chorwacja IP: *.sm.pl 08.08.08, 21:01 Chorwacja jest piękna jaka jest a dzięki kamienistym "plażom" ma wodę jak kryształ nie zmąconą żadnym mułem, wodorostami itp. Polecam wyspy zwłaszcza Korculę i Hvar byle nie w sezonie gdzie jak wszędzie tłumy ludzi i wyższe ceny. Kto może niech jeździ we wrześniu i czerwcu - woda cieplutka, słońca ile trzeba, widoki zapierają dech i bez problemu można wsządzie dojechać miejscową komunikacją. W Bułgari plaże są piaszczyste, ale np w Złotych Piaskach są zarezerwowano tylko dla hoteli Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotr4a Re: do dupy ta chorwacja IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.08.08, 16:58 A kto obiecywał w Chorwacji piasek ? Można w paru miejscach znaleźć, ale po co? Żwirek czy kamienie to krystalicznie czysta woda (nie to co 'bury' kolor Bałtyku). Poza tym czy to takie fajne jak piach włazi we wszystkie możliwe zakamarki ? Zresztą jak komuś Chorwacja nie pasuje to nie, będzie luźniej na plaży w przyszłym roku. Co do Bułgarii to poza samą plażą i w hotelach nad morzem to 'głęboka komuna', serwis beznadziejny i daaaaleko im do Chorwacji, pod każdym względem. Odpowiedz Link Zgłoś
hepik1 Re: do dupy ta chorwacja 08.08.08, 19:08 Międzyzdroje z salmonellą-to jest to ! ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania Re: do dupy ta chorwacja IP: 77.79.216.* 08.08.08, 20:54 Pojemną masza dupę bo chyba do Twojej rozumiem innym się podoba Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SDER Re: do dupy ta chorwacja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.08, 21:22 chorwacja to dla nowobogackich tych co jeżdzą z butlami gazowymi i konserwami tylu widziałem że serce boli że tylu kretynów może jeszcze wyjechać bez patrzenia na gębę i te sranie w rowach. NOWOBOGACCY CHORWACJA NA WAS CZEKA KAMAN Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: muka! Re: do dupy ta chorwacja IP: *.aster.pl 09.08.08, 09:57 Nowobogacki z konserwami. Ciekawe. Moim zdaniem nowobogacki to raczej idiota, którego nagle stać na komputer i internet, więc kretynizmy na forach wypisuje. Odpowiedz Link Zgłoś
hipciooo Re: do dupy ta chorwacja 08.08.08, 22:11 Chorwacja rzeczywiście jest inna niż np Bułgaria. Musisz jednak pojeździć w różne miejsca by z czasem zatęsknić i do Chorwacji. Słona woda, kamienne plaże nie będą przeszkadzać a wspomnisz krystaliczną wodę, rybki które widać przy nurkowaniu, ciekawe dno. Warto bywać w Chorwacji ale też cieszyć się piaszczystymi plażami Bułgarii krupnik.pl/chorwacja.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: n. Re: do dupy ta chorwacja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.08, 02:03 nie wiecie po co pan janek zalozyl temat :)?? po to aby powkurzac innych.... to nagminne na takich forach...... ludzie lubia jak inni sie denerwuja i zaczynaja pisac..... takie i podobne tematy ciagle sie pojawiaja na forum o tunezji.... wiec nie ma co sie wkurzac..... kazdy wie jak jest w chorwacji i ma swoje zdanie, wiec nie ma co sobie psuc humor przez takich co nie maja co robic w wakacje i wypisuja takie bezsensowne zdania... a w sumie prawie tylko jedno zdanie.pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
lesio5 Re: do dupy ta chorwacja 11.08.08, 08:19 Moze bys tak przestal nachalnie reklamowac swoje zawszone nory? Ile masz prowizji? Forum to nie miejsce na reklame. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: buhaha Re: do dupy ta chorwacja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.08, 18:11 Swięta racja nie ma jak we Władku, piaseczek, aż miło, po polsku idzie się dogadać, salmonella i grzyb gratis, sinice albo 18 stopni w wodzie do wyboru, i tylko niewiele drożej niż w HR:)Aha, i za topless mandat można dostać, więc wszystko wg. nauk jotpedwa! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jajaja Re: do dupy ta chorwacja IP: *.chello.pl 11.08.08, 22:53 i do dupy, bo mowia prawie po polsku, i do dupy, bo maja autostrady i do dupy, ze placic za nie trzeba. I do dupy, ze tyle tam malych zgrabnych dupek...:)pozdrawiam dupowo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: buhaha Re: do dupy ta chorwacja IP: 212.180.179.* 12.08.08, 09:57 Potwierdzam upał, że dupa odpada, nie ma jak nad Baltykiem, gdy temperatura wody i powietrza są równe np. 18 stopni, nie ma szoku termicznego:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewa9961 Re: do dupy ta chorwacja IP: *.c201.msk.pl 12.08.08, 12:09 Chorwacja dla mnie jest NIE DO DUPY bo: 1.plaże są kamieniste-nie lubię mieć pasku we włosach,na ręczniku i w pokoju.Nie lubię też jak biegające dzieci sypią go na mnie i wszystkich wkoło 2.nie ma bigosu-są za to inne ichnie jadełka,a być w obcym kraju i nie spróbować tamtejszych dań to grzech 3.jest różnica między temperaturą wody a powietrza(np.35 i24 st,wejscie do wody daje ochłodę a nie zapalenie płuc)-nad naszym bEłtykiem jest 20 i 17 albo dla odmiany 30 i 18 4.na plaży są drzewa dające cień 5.woda jest czysta- nie ma mułu,wodorostów ani kwitnących sinic 6.w knajpach ani na deptaku nie grają diskopolo 7.dzieki Bogu w knajpach jest niewiele drożej niż u nas-pewnie dlatego nie podają piwa w plastiku tylko w normalnym szkle 8.w nawiązaniu do pkt 7.-przy piwie w normalnym szkle dużo rzadziej słychac ku..y,ch.je,i inne -uje. Zamiast tego słychać cykady 9.jest duzo pięknych roślin 10.chorwackie autostrady to wg.mnie mistrzostwo świata-płatne,ale warte każdziutkiej kuny wydanej na przejazd. Ciekawe ile naszym mistrzom zeszłoby na wybudowaniu ok.500km.autostrad biorąc pod uwagę np.warunki geologiczne Rzeczywiście do dupy to wszystko -jadę do Kołobrzegu,napewno będę bardziej zadowolona Odpowiedz Link Zgłoś