Dodaj do ulubionych

Lato 2010 - które biura mają już oferty ?

21.10.09, 13:25
jw.
Obserwuj wątek
    • dslr Re: Lato 2010 - które biura mają już oferty ? 21.10.09, 16:39
      Ja też czekam, ale chyba za parę dni coś powinno ruszyć.
    • Gość: ania Re: Lato 2010 - które biura mają już oferty ? IP: *.mofnet.gov.pl 22.10.09, 11:45
      Triada ma od dziś faktycznie.
      • megalonissos Re: Lato 2010 - które biura mają już oferty ? 22.10.09, 13:18
        Potwierdzam. Katalogi ma już Triada i jak pooglądałam w internecie
        mają nowe propozycje.
        • dslr Re: Lato 2010 - które biura mają już oferty ? 22.10.09, 19:35
          Dzięki za info ;))
        • Gość: Zasmucony Re: Lato 2010 - które biura mają już oferty ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.09, 17:50
          Ceny straszne , wzrost w porównanniu z 2009 rokiem o najmniej 30 do
          50 %, w porównaniu z lastami to nawet o 100%, tragedia w tym roku.
          • Gość: QkamCoSieDzieje Re: Lato 2010 - które biura mają już oferty ? IP: *.elgrom.laz.digi.pl 02.11.09, 18:48
            Gdzie sa te wzrosty o 50%?? Mam przed soba katalog Triady z 2009 i porownujac do
            nowej oferty wzrost jest niewielki, na niektorych hotelach praktycznie
            niezauwazalny (20-30zl)
    • Gość: wiolka Re: Lato 2010 - które biura mają już oferty ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.09, 20:57
      ok.serwices
      • Gość: Izabelle4 Re: Lato 2010 - które biura mają już oferty ? IP: *.toya.net.pl 24.10.09, 23:46
        Funclub i Oskar
    • mlarka Re: Lato 2010 - które biura mają już oferty ? 04.11.09, 14:04
      Przeglądałam póki co tylko Alfa star bo nie miałam jeszcze czasu żeby pobuszować
      w internecie i na stronie jest już cennik na wakacje 2010.
    • Gość: zlotepiachy.pl Re: Lato 2010 - które biura mają już oferty ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.09, 16:04
      7 islands ma juz też oferty na lato 2010
      • jacek1f a może ... pomysleć o bezbiurzu? 05.11.09, 13:11
        to moze samemu jednak, jak my od 15 lat?
        jacek1f 25.10.09, 20:26 Odpowiedz
        Lepiej (warunki) i taniej (w sumie)

        Na Krete na przyklad:-)

        Loty do Chani lub do Iraklionu... maksymalnie to 1000 zł, ale mozna się zasadzić
        i po 700 i po 800... a to wlasnie glowny wydatek. Załóżżmy maksa, czyli bez
        łachy 1000 zł 1 osobe za czarter...

        Nocka w aprtamencie z basenem, dwa pokoje, kuchnia i tarasy, to 35-40-45 euro
        (nie ważne ile osob - za miejsce nie za łóżka..)
        Miejsca do wyboru, z dala od hoteli i rodaków głośnych.

        Żywienie - tu najtrudniej mi jest pomóc komukolwiek, bo albo mozna na maksa,
        albo średnio, albo minimualnie, ale załóżmy średnio - własne śnadanka z
        pomaranczami, feta, pomidorami, ogorkami, miodem, i oliwkowym pieczywem - mniam,
        lekki posilek poludniowy i fajna kolacja w tavernie.

        4 bilety = 4000
        14 dni = 14x40 = 2500 zl za apartament
        14 dni żywienia = ok. 2500
        razem 9000 zł za DWA tygodnie
        (oczywiscie plus extra wydatki dodatkowe własne)

        plus samochod wlasny na 10 dni za 1000 zł

        3 bilety to 3000
        14 dni to dalej 2500 za apartament
        14 dni żywienia to ok. 2000
        7500 za DWA tygodnie dla 3 osob

        Oczywiscie, ze strefa euro przegrywa z kierunkami BEZ euro... ale nie jest w
        prywatnych wyjazdach tak źle.
        Moze warto pomyslec o bezbiurzu?
        :-))
        pozdrawiam
        • Gość: ???? Re: a może ... pomysleć o bezbiurzu? IP: *.wroclaw.vectranet.pl 05.11.09, 21:38
          a moze ma sie znajomosci w biurze i ktos zalatwi lasta za 990 zł
          gdzie w zyciu samemu sie nie zalatwi ?
          A moze sie kupi taniej/ wylicytuje itp. Bywaja takie mozliwosci.
          • Gość: ???? Re: a może ... pomysleć o bezbiurzu? IP: *.wroclaw.vectranet.pl 07.11.09, 19:44
            od 16 listopada orbis ma miec, rok temu hotel ** ze sniad. z wylotem
            z lotniska lokalnego za 2 tyg. za 1500 oferowali na wrzesien
            (Kreta). Konkurencyjna cena wobec bezbiurza. "Zbiurze" może polegac
            przeciez na znajomosciach, które jeszcze cos obniżą.
            Z tym ze teraz pewnie bedzie drozej, a te hotele takie skromne, ze
            moze i apartamenty lepsze..
            • 1talea Re: a może ... pomysleć o bezbiurzu? 08.11.09, 12:23
              Itaka zaczyna sprzedaż "lato 2010" od 1 grudnia . Ale w biurach ,
              katalogi mają być wcześniej :-)
    • Gość: Izis Re: Lato 2010 - które biura mają już oferty ? IP: *.toya.net.pl 08.11.09, 17:22
      Rainbow Tours
      • Gość: Ja do Jacka IP: *.mmj.pl 08.11.09, 21:46
        Jacek jeśli możesz napisz proszę gdzie kupujesz bilety czarterowe ?
        I w jakiej porze roku ?
        • jacek1f Re: do Jacka - jest tu watek o biletach, ale 09.11.09, 17:18
          i tu napisze raz jeszcze chetnie, ze od lutego zaczynam sledzic oferty.
          W marcu pierwsze biura maja rozmowy z czarterami i wtdy juz szukam szrzej.
          • Gość: Ja Re: do Jacka - jest tu watek o biletach, ale IP: *.mmj.pl 09.11.09, 17:36
            Dziekuje pieknie za info :)
    • Gość: wikt i opierunek Re: Lato 2010 - które biura mają już oferty ? IP: *.ssp.dialog.net.pl 09.11.09, 15:10
      Tak,jest już Rainbow Tours, ale dziwna maja wyszukiwarke ...
      • atlastours Re: Lato 2010 - które biura mają już oferty ? 09.11.09, 16:38
        Atlas Tours..Oferta Korfu i Zakynthos juz na stronach..Wyloty z
        Katowic i Poznania.pozdrawiam
        • Gość: scpanda Re: Lato 2010 - które biura mają już oferty ? IP: 193.138.241.* 12.11.09, 20:27
          Orbis Travel-16 listopada
          Grecos- 16 lub 17 listopada
        • Gość: atlasturek Re: Lato 2010 - które biura mają już oferty ? IP: *.chello.pl 12.11.09, 20:41
          > atlastours napisał:
          > Atlas Tours..Oferta Korfu i Zakynthos juz na stronach..Wyloty z
          > Katowic i Poznania.pozdrawiam

          Drogi agencie - proszę, podaj adresy tych stron !!! to Ci/Wam uwierzę.
          • atlastours Re: Lato 2010 - które biura mają już oferty ? 13.11.09, 09:50
            Bardzo prosze..www.atlas-tours.pl lub www.namorzu.pl(ta strona to
            rejsy wycieczkowe)..Pozdrawiam
    • Gość: Kasia Re: Lato 2010 - które biura mają już oferty ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.09, 16:03
      Witam
      Neckermann, Triada, Itaka,Ecco Holiday od 01.12.09
      • Gość: wikt i opierunek Re: Lato 2010 - które biura mają już oferty ? IP: *.bajtnet.lca.pl 15.11.09, 20:55
        Kasia,skad masz takie dane?:P
        Triada juz dawno jest, a Ecco bedzie jeszcze w tym m-cu.
        • Gość: scpanda Re: Lato 2010 - które biura mają już oferty ? IP: 193.138.241.* 15.11.09, 21:46
          Właśnie, skąd ? Troszkę zaspałaś Kasiu
    • Gość: madzita Re: Lato 2010 - które biura mają już oferty ? IP: *.149.246.26.zdnet.com.pl 17.11.09, 22:21
      Grecos startuje w piątek:)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka