dslr Re: Lato 2010 - które biura mają już oferty ? 21.10.09, 16:39 Ja też czekam, ale chyba za parę dni coś powinno ruszyć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania Re: Lato 2010 - które biura mają już oferty ? IP: *.mofnet.gov.pl 22.10.09, 11:45 Triada ma od dziś faktycznie. Odpowiedz Link Zgłoś
megalonissos Re: Lato 2010 - które biura mają już oferty ? 22.10.09, 13:18 Potwierdzam. Katalogi ma już Triada i jak pooglądałam w internecie mają nowe propozycje. Odpowiedz Link Zgłoś
dslr Re: Lato 2010 - które biura mają już oferty ? 22.10.09, 19:35 Dzięki za info ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zasmucony Re: Lato 2010 - które biura mają już oferty ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.09, 17:50 Ceny straszne , wzrost w porównanniu z 2009 rokiem o najmniej 30 do 50 %, w porównaniu z lastami to nawet o 100%, tragedia w tym roku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: QkamCoSieDzieje Re: Lato 2010 - które biura mają już oferty ? IP: *.elgrom.laz.digi.pl 02.11.09, 18:48 Gdzie sa te wzrosty o 50%?? Mam przed soba katalog Triady z 2009 i porownujac do nowej oferty wzrost jest niewielki, na niektorych hotelach praktycznie niezauwazalny (20-30zl) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wiolka Re: Lato 2010 - które biura mają już oferty ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.09, 20:57 ok.serwices Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Izabelle4 Re: Lato 2010 - które biura mają już oferty ? IP: *.toya.net.pl 24.10.09, 23:46 Funclub i Oskar Odpowiedz Link Zgłoś
mlarka Re: Lato 2010 - które biura mają już oferty ? 04.11.09, 14:04 Przeglądałam póki co tylko Alfa star bo nie miałam jeszcze czasu żeby pobuszować w internecie i na stronie jest już cennik na wakacje 2010. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zlotepiachy.pl Re: Lato 2010 - które biura mają już oferty ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.09, 16:04 7 islands ma juz też oferty na lato 2010 Odpowiedz Link Zgłoś
jacek1f a może ... pomysleć o bezbiurzu? 05.11.09, 13:11 to moze samemu jednak, jak my od 15 lat? jacek1f 25.10.09, 20:26 Odpowiedz Lepiej (warunki) i taniej (w sumie) Na Krete na przyklad:-) Loty do Chani lub do Iraklionu... maksymalnie to 1000 zł, ale mozna się zasadzić i po 700 i po 800... a to wlasnie glowny wydatek. Załóżżmy maksa, czyli bez łachy 1000 zł 1 osobe za czarter... Nocka w aprtamencie z basenem, dwa pokoje, kuchnia i tarasy, to 35-40-45 euro (nie ważne ile osob - za miejsce nie za łóżka..) Miejsca do wyboru, z dala od hoteli i rodaków głośnych. Żywienie - tu najtrudniej mi jest pomóc komukolwiek, bo albo mozna na maksa, albo średnio, albo minimualnie, ale załóżmy średnio - własne śnadanka z pomaranczami, feta, pomidorami, ogorkami, miodem, i oliwkowym pieczywem - mniam, lekki posilek poludniowy i fajna kolacja w tavernie. 4 bilety = 4000 14 dni = 14x40 = 2500 zl za apartament 14 dni żywienia = ok. 2500 razem 9000 zł za DWA tygodnie (oczywiscie plus extra wydatki dodatkowe własne) plus samochod wlasny na 10 dni za 1000 zł 3 bilety to 3000 14 dni to dalej 2500 za apartament 14 dni żywienia to ok. 2000 7500 za DWA tygodnie dla 3 osob Oczywiscie, ze strefa euro przegrywa z kierunkami BEZ euro... ale nie jest w prywatnych wyjazdach tak źle. Moze warto pomyslec o bezbiurzu? :-)) pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ???? Re: a może ... pomysleć o bezbiurzu? IP: *.wroclaw.vectranet.pl 05.11.09, 21:38 a moze ma sie znajomosci w biurze i ktos zalatwi lasta za 990 zł gdzie w zyciu samemu sie nie zalatwi ? A moze sie kupi taniej/ wylicytuje itp. Bywaja takie mozliwosci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ???? Re: a może ... pomysleć o bezbiurzu? IP: *.wroclaw.vectranet.pl 07.11.09, 19:44 od 16 listopada orbis ma miec, rok temu hotel ** ze sniad. z wylotem z lotniska lokalnego za 2 tyg. za 1500 oferowali na wrzesien (Kreta). Konkurencyjna cena wobec bezbiurza. "Zbiurze" może polegac przeciez na znajomosciach, które jeszcze cos obniżą. Z tym ze teraz pewnie bedzie drozej, a te hotele takie skromne, ze moze i apartamenty lepsze.. Odpowiedz Link Zgłoś
1talea Re: a może ... pomysleć o bezbiurzu? 08.11.09, 12:23 Itaka zaczyna sprzedaż "lato 2010" od 1 grudnia . Ale w biurach , katalogi mają być wcześniej :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Izis Re: Lato 2010 - które biura mają już oferty ? IP: *.toya.net.pl 08.11.09, 17:22 Rainbow Tours Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja do Jacka IP: *.mmj.pl 08.11.09, 21:46 Jacek jeśli możesz napisz proszę gdzie kupujesz bilety czarterowe ? I w jakiej porze roku ? Odpowiedz Link Zgłoś
jacek1f Re: do Jacka - jest tu watek o biletach, ale 09.11.09, 17:18 i tu napisze raz jeszcze chetnie, ze od lutego zaczynam sledzic oferty. W marcu pierwsze biura maja rozmowy z czarterami i wtdy juz szukam szrzej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja Re: do Jacka - jest tu watek o biletach, ale IP: *.mmj.pl 09.11.09, 17:36 Dziekuje pieknie za info :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wikt i opierunek Re: Lato 2010 - które biura mają już oferty ? IP: *.ssp.dialog.net.pl 09.11.09, 15:10 Tak,jest już Rainbow Tours, ale dziwna maja wyszukiwarke ... Odpowiedz Link Zgłoś
atlastours Re: Lato 2010 - które biura mają już oferty ? 09.11.09, 16:38 Atlas Tours..Oferta Korfu i Zakynthos juz na stronach..Wyloty z Katowic i Poznania.pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: scpanda Re: Lato 2010 - które biura mają już oferty ? IP: 193.138.241.* 12.11.09, 20:27 Orbis Travel-16 listopada Grecos- 16 lub 17 listopada Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: atlasturek Re: Lato 2010 - które biura mają już oferty ? IP: *.chello.pl 12.11.09, 20:41 > atlastours napisał: > Atlas Tours..Oferta Korfu i Zakynthos juz na stronach..Wyloty z > Katowic i Poznania.pozdrawiam Drogi agencie - proszę, podaj adresy tych stron !!! to Ci/Wam uwierzę. Odpowiedz Link Zgłoś
atlastours Re: Lato 2010 - które biura mają już oferty ? 13.11.09, 09:50 Bardzo prosze..www.atlas-tours.pl lub www.namorzu.pl(ta strona to rejsy wycieczkowe)..Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia Re: Lato 2010 - które biura mają już oferty ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.09, 16:03 Witam Neckermann, Triada, Itaka,Ecco Holiday od 01.12.09 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wikt i opierunek Re: Lato 2010 - które biura mają już oferty ? IP: *.bajtnet.lca.pl 15.11.09, 20:55 Kasia,skad masz takie dane?:P Triada juz dawno jest, a Ecco bedzie jeszcze w tym m-cu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: scpanda Re: Lato 2010 - które biura mają już oferty ? IP: 193.138.241.* 15.11.09, 21:46 Właśnie, skąd ? Troszkę zaspałaś Kasiu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: madzita Re: Lato 2010 - które biura mają już oferty ? IP: *.149.246.26.zdnet.com.pl 17.11.09, 22:21 Grecos startuje w piątek:) Odpowiedz Link Zgłoś