18.09.17, 10:25
Czy w Velice jest wypożyczalnia samochodów i bankomat?



Obserwuj wątek
    • 1europejczyk11 Re: velika 18.09.17, 13:23
      Bankomat jest na 100% w miejscowości Sotiritsa (niedaleko), co do wypożyczalni ,to pamiętam sprzed lat tylko jakieś małe wypożyczalnie rowerów w Kokkino Nero ,ale jak jest teraz? W każdym razie głównie przeważają tam to wioski wakacyjne z kilkoma tawernami i sklepikami.Niewiele Ci ,co prawda,pomogłem ,bo byłem bardzo dawno temu.Pozdrawiam życząc udanego wypoczynku na Riwierze Olimpijskiej;)
      • maziam Re: velika 19.09.17, 09:28
        Mimo wszystko dziękuję za odpowiedź. W Kokkino jest i wypożyczalnia i bankomat - byłam w tym roku. Teraz zastanawiam się nad Veliką stąd moje pytanie o wypożyczalnie samochodów :)
    • justyna2262 Re: velika 11.01.18, 21:13
      Byłam w sierpniu. Na pewno w Velive nie ma wypożyczalni samochodów. Z tego co wiem najbliżej w Leptokarii. Bankomat jest tak jak ktoś napisał w pobliskiej miejscowości. W Velice można wypożyczyć rowery.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka