Gość: mk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.04, 16:38 Wybieram się do Grecji w poniedziałem ale serwisy pogodowe wprowadzają mnie w depresje czy to mnożliwe żeby w październiku w Salonikach było 8 C w dzień. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bebiak Re: Pogoda 07.10.04, 17:30 Cześć, coś się dzieje z pogodą w Helladzie - wczoraj rozmawiałam z moimi przyjaciółmi, którzy mieszkają w Atenach i usłyszałam, że jest zimno i mają jesień. Gapa jestem, bo nie zapytałam o temperaturę: dla Greków zimno to niekoniecznie to samo co dla nas, ale fakt: moi przyjaciele zaskoczeni są (bynajmniej wczoraj byli zaskoczeni) pogodą o tej porze roku. Hm, życzę Ci aby było lepiej:-)) B. Odpowiedz Link Zgłoś