IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.04, 16:38
Wybieram się do Grecji w poniedziałem ale serwisy pogodowe wprowadzają mnie w
depresje czy to mnożliwe żeby w październiku w Salonikach było 8 C w dzień.
Obserwuj wątek
    • bebiak Re: Pogoda 07.10.04, 17:30
      Cześć, coś się dzieje z pogodą w Helladzie - wczoraj rozmawiałam z moimi
      przyjaciółmi, którzy mieszkają w Atenach i usłyszałam, że jest zimno i mają
      jesień. Gapa jestem, bo nie zapytałam o temperaturę: dla Greków zimno to
      niekoniecznie to samo co dla nas, ale fakt: moi przyjaciele zaskoczeni są
      (bynajmniej wczoraj byli zaskoczeni) pogodą o tej porze roku.
      Hm, życzę Ci aby było lepiej:-))
      B.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka