Dodaj do ulubionych

Grecja z Tęczą

IP: *.usr.onet.pl / *.usr.onet.pl 19.05.05, 12:00
czy ktos korzystal z usług Biura Podróży Tęcza, szczególnie interesuje mnie
Grecja
Obserwuj wątek
          • Gość: gocha Re: Grecja z Tęczą IP: 5.2.* / *.chello.pl 07.07.05, 21:53
            Byłam w tamtym roku. Stomio naprawde urokliwe, dla osób które lubią spokój i
            ciszę oraz niezatłoczone plaże, wprost wymarzone.Atmosfera prawie rodzinna, po
            kilku dniach znasz dużo ludzi i Ciebie znają. Ale uwaga na Tęczę, jechałam w
            strasznym autokarze, fotel przy fotelu, nawet nad toaletą zamontowali
            siedzenia, na które na nieszczęście trafiłam.Nogi bez oparcia, kolana w plecach
            sąsiadów, jasiek na siedzeniu.Ból kolan odczuwałam długo, a mam tylko 165 cm.
            Szkoda, bo podróż trochę zamazała miłe wrażenia. Zatem Stomio tak, Tęcza nie.
            Biuro, które prawdziwie dba o klientów, nie wynajmuje na tak długą podróż
            takego autokaru. Życzę wspaniałych wakacji i mocnych wrażeń.
            • Gość: vitia Re: Grecja z Tęczą IP: *.is.net.pl 21.11.15, 17:49
              Byłem 10 razy w Stomio i co do ciszy w godzinach nocnych to zapomnij. Dyskoteki na teranie baru hotelowego do 2-3 , imprezy np wesele w restauracji hotelowej.No chyba że masz pokój na samym końcu hotelu , to da się przeżyć.Plaza w mieście muzyka z głośników. może kiedyś była tam cisza ale nie teraz. przejazdy szczególnie nocne przez Macedonię strach w oczach. Pilot śpi a kierowca czasami jedzie jak by spał. w tym roku nie pojadę tak jak co roku prosiłem o telefon z biura przed daniem ofert na stronie biura, pani obiecała ale nie zadzwoniła. Mają mnie w d... .Pogoda z roku na rok staje się deszczowa ,Pierwsze wyjazdy, objazdówka i późniejsze pobyt bez śladu deszczu w 2015 4dni deszczowe i zimni .w pogodne dni w nocy chłodno . tak do połowy lipca. tak jeździłem.Na szczególne uznanie zasługuje rezydent w Stomio p. Marta .Świetnie daje sobie rade i pomaga we wszystkim .Uwaga na kebab w mieście dają stare mięso .Bankomat jest, karta nie zapłacisz nigdzie,Polecam sklep spożywczy i piekarnie w mieście na górce.Szukam innego biura i w tym roku pojadę do Stomio

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka